Negatywna sława fototapety sprzed 30 lat przeminęła na zawsze. Widoki na niebiańskie plaże złożone z wyrazistych pikseli, na marnym papierowym podłożu, zostały zastąpione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można użyć także w kuchni i łazience.

Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Ponowne pojawienie się fototapet zapoczątkowało nowy rozdział w dziedzinie aranżacji wnętrz. Grafika wielkoformatowa okazała się niejednokrotną dekoracją w pomieszczeniach mieszkalnych i w wystroju wnętrz użyteczności publicznej.

Na jakim materiale powstaje współczesna fototapeta?

Od rodzaju podkładu, na którym tworzy się wydruk wielkoformatowy jest zależna, jakość, wytrzymałość i możliwość zastosowania dekoracji w pomieszczeniach o najrozmaitszym przeznaczeniu.

Ten serwis internetowy budowlane usługi wrocław zawiera fascynujące dane na prezentowany temat, zatem, jeżeli ta kwestia Cię ciekawi, to sprawdź to obowiązkowo.

Materiał papierowy jest najtańszy, podkład winylowy – szczególnie wytrzymały na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – w największym stopniu ciekawy i najdroższy, zaś podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, może zastąpić okładzinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Jak dobrać format fototapety na ścianę?

Wybierając rozmiar wydruku dekoracyjnego, powinniśmy wiedzieć, że szerokość rolek podkładu, na którym wykonuje się grafikę waha się od 60 do 125 cm.

Fototapety na indywidualne zamówienie

Amatorzy fotografii mogą przystroić ściany swoimi najciekawszymi pracami.

Jeżeli podoba Ci się wpis, który w tym momencie widzisz, to z pewnością zabsorbuje Cię także ten tekst (https://cocolando.pl/kategoria-produktu/producent/yankee-candle/). On również przedstawia podobny temat.

Wystarczy zamówić wydruk ulubionej grafiki w wybranym formacie. Zdjęcie powinno mimo wszystko spełniać kryteria odnośnie rozmiaru i rozdzielczości, które gwarantują najwyższą wartość dekoracji.