Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Ranki są zimne, ale w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co moglibyśmy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba kupić, nawet panowie winni zrobić właśnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi kurtkami, sweterkami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. I dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież budowaną przez intensywne treningi. Rzecz jasna z modą w początkowym odruchu kojarzymy panie ale nie zawsze jest to w dzisiejszych czasach regułą. Mężczyźni też uwielbiają ciuszki.

Chyba najbardziej modne są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, a więc mówiąc tak aby niewtajemniczony człowiek zrozumiał i nie musiał spoglądać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, dopasowana do skóry tak, by pokazać silne strony wysportowanego mężczyzny, z rękawami o długości trzy czwarte. Tak więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulką z krótszym rękawem. Oczywiście nic nie szkodzi aby za jednym zamachem była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze ostatnimi czasy barwy to błękitny, turkus i oczywiście tradycyjnie biały. Mężczyźni troszkę większej wagi mogą wziąć pod uwagę kupno koszulki z długim rękawem, ale nie zbyt dopasowanej.

Jeśli zaopatrujemy garderobę dziecięcej lub też nastoletniej latorośli możemy wybierać spośród ogromu deseni nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną.

Spodobały Ci się zawarte tu tematy? Jeśli potwierdzasz, to dowiedz się ponadto następnych wiadomości na ten temat. Drogę wskaże Ci podany link.

Dosyć szybko rozwijającą się gałęzią tegoż działu mody są stylowe bluzki z aplikacjami. Naturalnie wzory dostosowane są do poziomu wiekowego latorośli.

Skoro już ubraliśmy tatę i dzieci, czas zająć się garderobą mamy. Sukienki pozostawmy na razie w spokoju. Jednakowo jak w przypadku reszty rodzinki, zajmiemy się tylko górnymi częściami ubrania. Asortyment jest niesłychany! Ostatnim krzykiem mody są tak zwane stylowe koszulki nietoperze miłych zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Koszulka (ciekawe serwis internetowy przypomina nietoperza w locie – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.