Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Nowy rok – czas na zakupy!

Nowy rok – czas na zakupy!
Przedwiośnie to idealna pora, by przedsięwziąć dogłębne porządki w szafie z ubraniami. Na bank leżą na półkach ciuchy, których już nie ubierasz. Zwykle powodem jest to, że zwyczajnie te ubrania już na ciebie nie wchodzą. Czasami odzież nie jest już dla ciebie ładna. O ile ubrania, które pragniesz usunąć z półek, są niezniszczone, nie dawaj ich do kosza na odpadki.
Modne stylizacje , , , , ,

Trendy sklepy z modnymi ciuchami na wyciągnięcie twojej ręki.

Trendy sklepy z modnymi ciuchami na wyciągnięcie twojej ręki.
Moda cechuje się tym, iż jest dość szczególną dziedziną. Trudno stwierdzić, na ile jest sztuką, na ile rozrywką, a w jakiej części stanowi co najwyżej pewien kawałek świata showbiznesu, ale na pewno tworzy w nim istotny trybik: także w sytuacji, gdy dany celebryta czy celebrytka niechętnie przejmuje się modą, musi umieć pokazać się z najlepszej strony. Rozpoznawalne postacie są opiniowane przez pryzmat tego, jak się prezentują, w myśl powiedzenia: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego odstępstw, nawet gdy wydaje się to nie zawsze sprawiedliwe ani słuszne.
Modne stylizacje , , ,

Popularne wentylatory

Popularne wentylatory
Upały zmuszają do poszukiwania miejsc, w których temperatura będzie zdecydowanie niższa. Takie pomieszczenia, gdzie temperatura w czasie ogromnych upałów jest do przyjęcia wyposażone są w klimatyzatory. W takich metropoliach, jak np. Warszawa są na porządku dziennym. Głównie spotykane są w wielkich biurach, ale nie jedynie. Coraz większą popularnością cieszą się także w prywatnych domach, w których także wysokie temperatury mogą dawać się poważnie we znaki, głównie osobom w podeszłym wieku, które są mniej odporne na działanie wysokich temperatur.
Projektowanie wnętrz , , , , ,