Moda to istotny element życia kobiety

Moda jest niezwykle istotnym elementem naszego życia. Nierzadko coś jest akurat w modzie, a coś innego od trendów odstaje. Pomimo, że dotyczy ona każdej dziedziny życia, kojarzona jest w dużej mierze z tym, co mamy na sobie. Nasz ubiór w całości determinowany jest przez najnowsze trendy w modzie. Dla pań w szczególności istotne są sukienki.

modna kobieta

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy przywiązują do niego mniejszą, a niektórzy większą wagę, nie mniej jednak w butikach niewiele razyuświadczymy towar, który modny nie jest. Siłą rzeczy więc nosimy to, co zaleca nam świat mody. Dla panów są to garnitury męskie. Ubiór możemy szufladkować w różny sposób. Poważnym kryterium podziału jest jednak styl ubierania się do pracy i po pracy. I jeśli charakter naszej profesji wymaga od nas poddania się pewnemu rygorowi, tak po opuszczeniu firmy (zobacz umowa zlecenie a zwolnienie lekarskie) sami jesteśmy panami sytuacji. Jakie więc style Rewelacją sezonu wiosna/lato 2012 są sukienki podobne do tych, jakie nosiło się w latach 60. o pastelowym zabarwieniu. Przebojem wdarły się jasne żółcie, matowe róże i fiolety, jak również pomarańcze. Na oficjalne wydarzenie idealne są sukienki wieczorowe. Na tym polu standardowo dominuje mała czarna, jednak do głosu nieśmiało dochodzą też biele.

Żakiety – świetny dodatek na wieczór

Na chłodne dni do sukienki wieczorowej doskonale pasują żakiety. Tutaj moda również ma coś do powiedzenia. W sezonie wiosna/ lato 2012 modne są głębokie barwy i długie kroje. Hitem stały się żakiety wiązane trochę powyżej pasa, a rozchwytywanym kolorem stał się granat. Taki styl obowiązuje w całej Europie nawet w Irlandii – strona www.

Tuniki, damskie koszule idealne na wyjście ze znajomymi

Modne pozostają również tuniki. Rozchwytywane są motywy wielokolorowe jak również kwiatowe. Nowością są tuniki o nierównomiernie rozmieszczonych kolorach i kształtach, które sprawiają wrażenie krótkich sukienek. Jeśli mamy zamiar wyglądać kusząco, możemy zainwestować również w spódniczkę i elegancką damską koszulę. Pamiętajmy jednak, że zapinanie na guziki nie jest już trendy. Obecnie popularne są koszule damskie z żabotem lub subtelnym krawatem. W takiej kreacji o wiele prościej znaleźć posadę: tutaj link.

Koszule męskie wciąż trendy

zatłoczone open office

W przypadku mody męskiej, niedużo się zmieniło. Nieodłączną częścią męskiej szafy są koszule męskie. Tutaj pole do popisu jest szerokie, jednak latem przeważają pastelowe kolory. Wciąż preferowana jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według znawców, najbardziej lubiany komponent ubioru każdego mężczyzny.

Źródło: http://www.melanzsklep.pl/