Jak przygotować swoją uroczystość ślubną

Ślub i wesele to niezwykle duże wydarzenie, najczęściej ogromne koszty oraz miesiące przygotowań oraz poszukiwania. Liczy się to, gdzie odbywa się zabawa weselna, jaki zespół na wesele bawi weselników oraz czy jedzenie było tylko dobre czy wręcz wyborne.

Para młoda z gośćmi

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Znaleziony zespół weselny który masz okazję znaleźć pod tym linkiem , będzie umilać gościom chwile w czasie przyjęć, które planowane są zwykle jeden albo dwa wieczory. Nawet jeśli nie są najwyższych lotów, to ewentualne niedociągnięcia po jakimś czasie zostaną zapomniane tak przez młodych, jak i przez gości. Inaczej ma się kwestia z zatrudnionym na ten dzień fotografem. Fotografia ślubna to specyficzna usługa i, jak wszystkie dziedziny fotografii, wymaga od fotografa zarówno wypracowania warsztatu, jak również posiadania talentu w tym, czym się zajmuje.

To nie kres interesujących wpisów. Czujesz chęć na inne? Zatem zamieszczam tutaj mój odsyłacz do swojej witryny. Oglądaj bez limitów.

Inaczej fotografia ślubna jest tylko pozbawionym wyrazu, marnym sprawozdaniem, który natychmiast znajdzie niechlubne miejsce na spodzie szuflady.

By fotografia ślubna została niepowtarzalną pamiątką, warto pomyśleć o zaaranżowaniu

Składanie przysięgi małżeńskiej

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com

ciekawej scenerii, gdzie odbywać się będzie plener zdjęciowy. Wówczas, oprócz standardowych zdjęć z ceremonii ślubnej i zdjęć reporterskich dokumentujących zabawę weselną, w zestawie nie zabraknie wyjątkowych fotografii uwieczniających parę młodą w nadzwyczaj pięknych walorach przyrodniczych albo (pełna treść) w wyreżyserowanych pozach na tle ciekawych lub niespotykanych miejsc.

Fotografia ślubna może być arcydziełem, jednak przy założeniu, że zarówno fotograf, jak też młodzi wykażą się inicjatywą i zmysłem artystycznym. Wtedy wystarczy wybrać nietuzinkowy temat przewodni serii albumowej i wspaniała pamiątka na całe życie jest jak znalazł. Tematem przewodnim mogą być wspólne zainteresowania młodych lub miejsce, które jest dla nich po prostu ważne i chcieliby, by zostało upamiętnione na zdjęciach. Coraz bardziej popularne są zdjęcia robione w nietuzinkowych sceneriach, przykładowo fotografia ślubna wykonana pod wodą nurkującej wspólnie parze, albo seria fotek zrobionych w morzu, gdzie obydwoje młodzi zanurzają się w wodzie w ich weselnych strojach. Dodatkowe gadżety dodają takim zdjęciom smaczku i powodują, że fotografia jest niepowtarzalna.