Wspomnieniowe zakupy

Każdy niegdyś był mały i mamy z tym związane różne doświadczenia. Nie nie jestem posiadaczem maszyny do podróżowania w czasie niestety, jednakże razu pewnego podczas całkiem niewinnych zwykłych zakupów dla dzieci…

Miękka i przewiewna bawełna body Green Baby zapewnia komfort maluchowi

Autor: Zielone Dzieci
Źródło: Zielone Dzieci

Każdy wie, że dzieci strasznie szybko wyrastają z ubrań. Ciuszkowe sprawunki zdarzają się często. A to dzieciak uszkodzi do granic możliwości swoje dziecięce skarpetki czy też rajstopy dziecięce, a to już wszystko przykrótkie (skarpety dla dzieci). W podobnych okolicznościach towarzyszyłem zaprzyjaźnionej mamie podczas wyboru szlafroków dziecięcych dla jej dwóch urwisów. Wróciło do mnie nieoczekiwanie dawno minione dzieciństwo. Przypomniała mi się mam pojęcia dlaczego, moja zabawka sprzed 30 laty – postać malutkiego nurka z gumy z z butlami na plecach a kolorze czerwonym. Przyznaję, że uczyłem ciepło na sercu. Co najbardziej niesamowite, poczułem zapach mydełka w obecnych czasach już nie dostępnego na rynku!

Tak to przypominałem sobie minione czasy, przeglądając najmodniejszą linię szlafroków dziecięcych z podobiznami słynnych obecnie kreskówek dla dzieci (dziecięcy strój do pływania). Kolejny przystanek to dział sportowy.

Czy ta tematyka Cię pasjonuje? Jeżeli tak, to przejrzyj link (http://wilanow.varsovia.edu.pl/), pod którym znajdziesz potrzebne Ci informacje – zobacz, że Cię zainteresują na długo.

Jak powszechnie jest wiadomo, maluchy powinny sporo się ruszać w różny sposób albowiem ruch to zdrowie a jedną z najbardziej przyjemnych przez dzieci dyscyplin jest pływanie. koniecznością więc jest zakup strojów kąpielowych dziecięcych. Pozostał tylko powrót by zakupić rajstopy dziecięce (czyli koszmarny sen prawie każdego małego człowieczka) i to jest chyba jedno z bardziej przykrych wspomnień …