Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto coś dla Ciebie!

Każda z twoich koleżanek jest już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne imprezy weselne, były zwyczajowe zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. No tak, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo tak naprawdę chcesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak wszyscy.

Fantazjujesz

śluby za granicą

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

o wspaniałej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez nieznanej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych głupich zabaw, jakie kojarzą ci się jak najgorzej. Nie chcesz polskiego wesela, bo obawiasz się, iż będzie to wszystko wyglądać niczym w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Ten aktualny artykuł jest naprawdę niezwykle interesujący! Wejdź w widoczny link i zweryfikuj to osobiście. Każdy komentarz będzie mile widziany.

Obawiasz się, iż będą jakieś bijatyki, zaczną się nieporozumienia, że alkohol uderzy do głowy i zaczną się dziać nieprzyjemne wydarzenia. Z innej strony myślisz, przecież to mój dzień, moje szczęście, czy muszę się nim dzielić z całą, nawet obcą częścią rodziny. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjdą.

Zgodnie z tym postanowieniem zaczynasz poszukiwania czegoś zupełnie odmiennego, myślisz, jakby to w ogóle nie robić wesela, zamiast tegoodnaleźć jakąś kapliczkę na bezludnej wyspie… Nagle czujesz przypływ olśnienia, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, iż można wziąć ślub kościelny za granicą kraju. Zmobilizowana tą myślą zasiadasz do laptopa i sprawdzasz informacji, na jakiej zasadzie to działa i czy można z tego skorzystać?

I już zaraz widzisz rezultaty, wynajdujesz firmy, które planują tego typu śluby, do wielu państw na świecie. A cennik, w zależności czy pragniesz mieć ślub w Europie czy bardziej w jakimś egzotycznym kraju to ceny się różnią. Kontaktujesz się z jedną z firm (www), by dowiedzieć się więcej i uzyskać przybliżoną cenę. Informacje, jakie dostajesz są zdecydowanie zadowalające, na pewno bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jeszcze zostaną ci oszczędności na podróż poślubną!

Teraz tylko poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, zdecydowanie się ucieszą z twojego szczęścia.

Nie ma żadnych wątpliwości, że to jest rzeczywiście rzetelna oferta (https://www.fenicja.com/), dotycząca cennych materiałów. Poznaj ją teraz.

Na pewno też będą szczęśliwi, że lecą razem z wami!