Jasna sala jest podstawą

Zanim zdecydujemy się na restaurację, w której ma się odbyć nasze wesele, to bez wątpienia w pierwszej chwili sprawdzamy dużo z nich. Porównujemy ilość, rozłożenie stołów, patrzymy jakie jest menu i kwota, kiedy powinniśmy przenocować gości, to patrzymy, czy jest taka możliwość. Pewnie że im mocniej jakaś sala nam się spodoba, tym bardziej musimy dążyć do tego, by ją nająć, nie mniej musimy tutaj pamiętać również o jej właściwym oświetleniu.

Goście weselni

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Spójrzmy czy sala jest dostatecznie jasnaJeśli pragniemy, żeby wszystko co będzie się mieściło na sali prezentowało się rzeczywiście fantastycznie oraz świeżo, to bez wątpienia musimy zatroszczyć się o to, żeby nasza sala weselna posiadała jak najwięcej okien. Im więcej słonecznego światła będzie do niej wpadało, tym piękniej będzie się ona prezentowała, cudowniej będzie wyglądała oraz równocześnie wszyscy będą mieli pewność, że prezentuje się ona czysto oraz niesamowicie gustownie. Najmniejsze światła nie są w stanie podarować tak cudownego efektu, jak naturalne oświetlenie, dzięki któremu wszystko wydaje się realne i gustowne. Im większe okna, tym wspanialsze oświetlenie też dla kamerzysty, a co się z tym wiąże, mamy szansę być pewni, iż film jaki będzie pamiątką z tego dnia, będzie zrobiony na najlepszym poziomie.

Fotograf ślubny powie co robiBiorąc fotografa powinniśmy się namyślić, czy pragniemy tradycyjne fotografie oraz spokojną

Zdjęcie pary młodej

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

sesję zdjęciową, czy może na sesję chcemy pojechać gdzieś indziej, a co się z tym wiąże, będzie potrzebna też jego zgoda na taki wyjazd. Na dodatek profesjonalny fotograf ślubny taki jak na tej stronie -> , bez wątpienia doceni fakt, iż nasza sala posiada wielkie okna – przejdź do serwisu – i że wpada przez nie sporo słonecznego światła, ponieważ przez to, dużo łatwiej przyjdzie mu zrobienie wspaniałych fotografii, których bez wątpienia nie będziemy się wstydzić. Warto z nim też porozmawiać o tym, aby uwiecznił na zdjęciach każdego z gości, tak aby każdy mógł posiadać pamiątkę z naszego ślubu.

Nie bójmy się rozmawiać
Kiedy Fposiadamy jakiś plan odnośnie wystroju sali, albo tego jakie zdjęcia byśmy chcieli, to z pewnością warto się nim pochwalić. Jedynie usłyszymy, iż wykonanie czegoś takiego nie jest możliwe, ale przynajmniej później nie będziemy się zadręczali, iż można to było zrobić inaczej. A kto wie, być może akurat nasz plan przypadnie do gustu i okaże się, iż nikt inny wcześniej o tym nie pomyślał.