Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?

Przychodzi wreszcie TEN dzień, wymarzony, wyczekany, rozplanowany w każdym szczególe, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień naszego życia – dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tego wydarzenia, już od wielu miesięcy „zaklepujemy” salę, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszystkie terminy i szczegóły, zapraszamy rodzinkę i innych gości. Wstajemy z łóżka tego dnia podekscytowani, poddajemy wszelkim zabiegom upiększającym , udajemy do kościoła tonącego w kwiatach, w którym zaprzyjaźniony duchowny odprawia wspaniałą ceremonię.

zespół muzyczny

Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Spod kościoła super fura zawozi nas na miejsce przyjęcia weselnego gdzie rodziciele już od drzwi witają nas chlebem i solą. Wszystko idzie bez zarzutu aż do momentu wkroczenia do restauracji w której mamy zamiar świętować wraz z naszymi gośćmi. Na podwyższeniu przeznaczonym dla kapeli stoi grupa nie całkiem już trzeźwych muzykantów których wybrali i sfinansowali rodzice panny młodej za radą którejś znajomej. Podobno świetna kapela. Tak słyszeli. Zaczynają grać coś w takcie umba umba, (potem okaże się iż nic więcej nie znają). Ich sprzęt grający oraz nagłaśniający pozostawia mnóóóstwo do życzenia.

Pragniesz zgłębić swą wiedzę na temat opracowany w tym artykule? Zatem namawiamy – naciśnij odnośnik (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-na-18-urodziny/zaproszenie-na-18-urodziny-shiny-rain-ii) i przeglądaj następne inspirujące treści.

Kiedy przodownik – wodzirej uśmiecha się szeroko uwidoczniając ubytki w uzębieniu do końca pryska czar NASZEGO święta niczym bańka mydlana …

Żeby taki niewesoły scenariusz przydarzył się jeno jako przedślubna mara senna radzę narzeczonym poświęcić sporo czasu oraz uwagi na wybór zespołu muzycznego na wesele, gdyż jest to rzecz BARDZO wielkiej wagi. To od lidera zespołu który zazwyczaj spełnia także obowiązki wodzireja zależy jak goście będą się bawić. Zespoły muzyczne na wesele muszą posiadać dosyć bogaty repertuar, tak by móc zadowolić muzycznie większą część weselników. Na pewno trzeba zapoznać się z portfolio kapeli, obejrzeć jakiekolwiek nagrania z poprzednich występów, a nawet obejrzeć demonstrację „na żywo” nim postawimy na konkretny zespół. Rzecz jasna cena za występ jest również znaczącym kryterium wyboru – żadna z szanujących się kapel nie wyceni całonocnego występu na 300 zł.! Dodatkowe kryterium weryfikacji to opinie znajomych którzy mieli przed nami do czynienia z daną kapelą. Z taką starannością wyłoniony zespół muzyczny na wesele z pewnością nas nie zawiedzie.