Ciekawe bluzki i dodatki idealne na zabawę majówkową

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowy. Kto tylko ma taką możliwość, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten sezon organizować. Albo to my w swoim wypielęgnowanym ogrodzie ugaszczamy imprezowiczów, albo też my zaszczycamy swą obecnością ciocię czy też wujka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na taką imprezkę trzeba się odpowiednio przyszykować. Zapyta ktoś – co znaczy odpowiednio? Kiełbasa, węgiel drzewny, sałatka, być może jakieś piweczko i deser – i po przygotowaniach. Otóż nic bardziej mylnego. Mały problem jak to my jesteśmy zaproszeni w gości. Chwila poprzebierania w szafach i z pośród paru bluzek bez rękawów coś wyszukamy. Do tego jakieś eleganckie dodatki i gotowe!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, w sytuacji gdy jesteśmy gospodarzami. Wówczas obowiązków jest dużo więcej. Należy w takiej sytuacji pomyśleć jakiego rodzaju będzie nasze spotkanie – czy będzie to styl imieninowy zatem bardziej poważny, czy też zaszalejemy i nasze sobotnie spotkanie z rodziną będzie szalonym grillem z rozstawionymi fotelami ogrodowymi.

Kiedy już ustalimy typ naszego party, pora na dobór odpowiedniego ubioru. Nie musi to być od razu coś nowego. Na spotkaniu ze znajomymi dobrze jest utrzymać balans. Dobrze jednakże dopasować ubiór do okazji. Jeśli w naszym ogródku zdecydujemy się na ekskluzywne przyjęcie z wyśmienitymi winkami i kuchnią dobrze jest włożyć jakąś bluzkę elegancką oraz garsonkę. Natomiast kiedy zdecydujemy się na troszeczkę „proletariackie” kiełbaski starczy zwykła bluzka (WWW) na ramiączkach (w tym miejscu znacznie więcej: świetne bluzki na ramiączkach). Wszystkie te ustalenia dadzą nam komfort oraz świetną zabawę w podczas majowych imprez ogrodowych.

Następnym ważnym wiosennym zdarzeniem przypadającym w maju są komunie. Wiadomo, iż potrzeba się odpowiednio przyszykować na to, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym miesiącu, wiadomą rzeczą jest że w pewnym momencie przyjęcia komunijnego okrycia wierzchnie pań i panów będą zbędne, zatem istotną sprawą jest elegancka bluzka koszulowa (inspiracje tutaj: atrakcyjna bluzka koszulowa).I z tak wyekwipowaną garderobą sezon majowych imprez możemy rozpocząć.