Dlaczego opłaca się postawić kreację wojskową?

Militarne akcenty można znaleźć w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet ten styl przypadł bardzo do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać stylizację militarną? Głównie dlatego, że styl wojskowy uwydatnia indywidualizm jak i temperament. Dołącz do swojej stylizacji elementy wojskowe, a Twój strój szybko nabierze pewnej charyzmy. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub uwydatnić własny charakter. Wojsko jest kojarzone z mocnymi zasadami, lecz styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie odróżni Cię na tle tłumu i podkreśli Twoją niepowtarzalność.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Styl militarny niekoniecznie powinien zdominować Twoją stylizację. Nie musisz się cała przebierać w moro. Jedyne co musisz zrobić to dodać do stroju niewielki akcent przyciągający militarne konotacje, a cała stylizacja nabierze charakteru. Możliwości jest mnóstwo. Można nawet dobrać odzież wierzchnią podobną do wojskowej marynarki do lekkiej sukienki. Informacje na temat także tutaj – inspiracje sprawdzisz na drugiej strony, duża liczba osób decyduje się na dużo silniejsze akcenty żołnierskie. Jakie części garderoby najlepiej wybrać, by nawiązać do żołnierskiego stroju? Możesz postawić na przykładowo militarną koszulę albo obszerne bojówki. Szczególnie rozpoznawalnym elementem militarnej kreacji jest jednak materiał moro. Oryginalnie materiał ten oznaczał zwyczajnie robocze ubranie ochronne jednak dziś moro jest łączone przede wszystkim z typowym, żołnierskim strojem.

Moro można znaleźć w wielu odmianach, dlatego możesz łatwiej dobrać wzór tego typu do kreacji. Styl wojskowy nie musi wobec tego oznaczać jedynie zieleni. Nierzadko wybierane są też odmiany szarości lub granatu. W wojskowych kreacjach da się znaleźć także barwy khaki lub bardzo jasne palety barw.