Zmiana ciuchów, czyli niesamowicie komfortowe rozwiązania na jesienne dni

Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami na czele zostanie zapakowana do szafy na kolejny rok. Jesień i zima to początek wkładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.

kobieta w sukience

Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Klapki, przewiewne kiecki, jasne kolory – letnie atrybuty przejdą do modowej historii wraz z kolejnymi jesiennymi dniami. Rezygnowanie z letnich ubrań nie oznacza jednocześnie zmiany ulubionych producentów. Jeśli preferujemy oferty w stylu Reserved`a, to kupimy tu ciuchy na wszystkie pory roku.

Rada – jeśli chcemy mieć i kasę, i ubranie, nie kupujmy odzieży jesiennej w klasycznym terminie – na jesieni. Tysiące sklepów wypuszcza wówczas nowe – w przypadku okolic września – jesienne, ale drogie modele ciuchów. Zapatrując się na taką kurtkę czy grubsze buty, ale w korzystnej cenie, lepiej rozglądać się za pozostałościami z jesieni w okolicach Wigilii i początku Nowego Roku. Produkty z jesieni, które zwyczajnie nie zeszły stracą nawet trzykrotność producenckiej wartości.

sklep z ciuchami

Autor: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Źródło: http://www.flickr.com

Pojawienie się złotej jesieni to także ewolucja odcieni. Każda firma odzieżowa, otwierając kolekcję na kolejną jesień, reklamuje w ramach oferty ubrania w ciemnym brązie, żółtym, oliwkowym, beżowym, czy ciemnozielonym.

Jeśli omawiana kwestia jest dla Ciebie pomocna, sprawdź ponadto więcej szczegółów zegarek damski michael kors tutaj – te wiadomości również nie mogą pozostać pominięte!

Tyczy się to zarówno butów, T-shirtów, bluzek, jak i marynarek, na gadżetach i dodatkach dla kobiet skończywszy. Mężczyźni rozglądają się już za swetrami, grubszymi bluzami. Zwolennicy dresu nie pogardzą ciepłą bluzą, sportowymi spodniami na jogę czy rower, a także cieplejszą czapką. Zwolennicy jesieni już wyczekują września, kiedy znikną uciążliwe upały i skąpe ciuchy, a pojawi się zwiewność w zespół z elegancją i komfortem.

Przełomem dla pań jest pojawienie się szali – to symbol ochłodzenia pogody, zmuszający do zasłaniania szyi. Nie będzie też klapek i krótszych spódnic wzrośnie za to wybór spodni i bluz. Dla jednym pań będzie to inspiracja, dla innych konieczność i przymus dokładania kolejnych warstw ubrań. Jesień otwiera czas tzw. „cebulki”. Wrześniowa wielowarstwowość nie kosztuje jednak tyle co podobna w zimie, kiedy ubieramy ciężkie bluzy. Jest to więc naturalne przygotowanie ciała na ubrania ciężkiego kalibru.