Co robić gdy jedna drobna kwestia strzępi nam nerwy?

Każdy ogół uzupełnia szczegół, ale jest to drobinka, która czasami wpływa na sukces całości. Niekiedy jakaś śrubka czy uszczelka rozpoczyna niekończące się kłopoty. Są takie momenty, że zaniechałbyś wszystko, a prowokuje cię do takiego działania jeden szczegół, który niszczy porządek rzeczy. Niekiedy przecież pojedyncze zero odmienia wszystko. Dostajesz wyliczenie za telefon, przez niedopatrzenie zamiast wartości dwanaście tysięcy znajduje się tam wielka suma: sto dwadzieścia tysięcy. Ogarnia cię furia, a najgorsze jest to, iż ogólnie trafił ci się zły dzień. Taka „drobnostka” ciebie załamała.

Autor: Warszawska Szkoła Fotografii

Może w inny dzień roześmiałbyś się z tego błędu, lecz nie w ten dzień, aktualnie nie jest ci do śmiechu, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam otrzymujesz info, iż sprawa zostanie zbadana.

Zaciekawiły Cię treści podane w naszym wątku? Jeżeli tak, to czytaj to (http://zielonaprzestrzen.pl/) zbliżone wiadomości, dotyczące tego sektora. Przejdź do nowej strony.

Nie żadne zapewnienie w stylu: nasze niedopatrzenie, lecz Pani|Pan notuje skargę, będzie reklamacja. Jesteś przekonany, że to straszny błąd, lecz nie można tego natychmiastowo ocenić, bo wszystko trzeba dokładnie zbadać. Ty już jesteś jednakże zezłoszczony na cały dzień, przez jedno błahe zero…

Następna wpadka. Masz swoje studio, jesteś fotografem. Przebywasz tam o każdej porze dnia, ponieważ jesteś klasycznym fotografem studyjnym. Czasami jednakowoż jesteś zmuszony wyrywać włosy z głowy, gdyż przykładowo takie trzpienie się gdzieś zawieruszają, identyczne pozostały sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: trzpienie dla fotografów.

Jeżeli intrygują Cię zaprezentowane treści, to wejdź w ten link. Pod nim umieściliśmy dostęp za darmo (http://robak.konin.pl/oferta/zamykarki/automatyczne/jednoglowicowe/jednoglowicowe-typu-zr-02-w1) do bardziej szczegółowych wiadomości powiązanych z tym wątkiem.

Już nawet przyzwyczaiłeś się do tego, że co jakiś okres zepsuje się jakiś zasilacz studyjny, dumasz, zdarza się, ale nie możesz znieść tego, iż coś ci się gubi, mały detal, który rozwala całą pracę, jest to niszczycielskie dla porządku dnia, przewraca do góry nogami cały harmonogram… Nie denerwuj się i spójrz na uchwyty do studia.

A teraz okoliczność ż życia wzięta. Rozkręcasz baterię łazienkową, przykręcasz, zamieniasz na nową. Wszystko okej, lecz po włączeniu wody nagle zaczyna cieknąć. Niby nic, głupia uszczelka, ale gdzie ona się zawieruszyła, gdzie ona zniknęła. Szukasz poszukiwania w wannie, na podłodze, wołasz syna, który ma sprawniejsze oczy, żeby ci pomógł, ale jej jak nie było, tak nie ma. Takie drobnostki, a psują cały efekt. Jeśli mówi się na coś drobnego, co sprawia zadowolenie, pozytywnie: mała rzecz a cieszy, to na coś negatywnego powinniśmy mówić: mała rzecz a strzępi nerwy!