Garderoba modnego faceta

Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Po pierwsze, ważny jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to idealnie. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najlepszego dla siebie fasonu dobrze jest sugerować się: własnym samokrytycyzmem, wygodą i efektem końcowym na którym nam zależy. Jeżeli od lat nosimy klasyczne, dość szerokie fasony koszul słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, zaś fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. wywołują u nas niechęć, to błędem jest dokonywać zmian na siłę.

Jeśli jednak mamy szczupłą sylwetkę – zdecydujmy się na koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Szczególnie, iż genialnie prezentują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niewysokich panów takie koszule – koszule olymp, olymp koszule, koszule zielona góra, zielona góra koszule, koszule olymp zielona góra, olymp koszule zielona góra, koszule z zielonej góry, zielona góra, koszule, koszule w zielonej górze, koszule olymp z zielonej góry, koszule olymp w zielonej górze – wysmuklą dodając wizualnie parę centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy internetowe zaskoczą nas bogatym asortymentem – męskie koszule w sklepie internetowym "Krzysztof".

Kolor to problem, który przysparza chyba najwięcej problemów. Bezspornie trzeba mieć w swojej garderobie białą koszulę, ponieważ sprawdza się w każdej stylizacji. Jeśli nie wahamy się, jaką koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Uniwersalnym kolorem jest również jasny niebieski. Świetnie komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Zapewne żaden mężczyzna nie będzie miał problemu ze stworzeniem zestawu używając błękitnej koszuli. Podsumowując: must have każdego lata to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.
Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który świetnie wygląda w towarzystwie granatu czy beżu. Zatem włóżmy róż i już!
I rada na koniec, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?