Stylowe drzwi – wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne mogą powiedzieć bardzo dużo o budynku, w jakim są zamontowane. Atestowane drzwi z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, podwójne drzwi, bądź solidne, drzwi z drewna świadczą o domu, gdzie ceni się bezpieczeństwo jego domowników. Innowacyjne, stylowe drzwi są wstępem do elegancko urządzonego mieszkania.

DrzwiDrzwi (drzwi wejściowe wrocław) zewnętrzne nie są jednak jedynymi, które spotyka się w większej części budynków. Bardzo istotnym elementem wyposażenia wnętrza są drzwi wewnętrzne , które łączą ze sobą kolejne pokoje. Główną różnicą między drzwiami wejściowymi, a tymi występującymi wewnątrz są szyby, których zwykle nie stosuje się w drzwiach zewnętrznych. W drzwiach wewnętrznych nie ma także konieczności stosowania atestowanych zabezpieczeń.

Drzwi wewnętrzne

Autor: torrez

Polska jest jednym z większych producentów drzwi – ważny link – w Europie. Produkty pochodzące z tego kraju są lubiane za ich dobrą jakość i niezbyt wysoką cenę. Firmy narzucają niskie marże na produkty dostępne w kraju, żeby konkurować z tanimi chińskimi wyrobami, zalewającymi rynek. Działa dużo punktów oferujących drzwi wewnętrzne , oprócz dużych sklepów budowlanych zajmują się tym punkty firmowe, których adres można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę internetową przykładową frazę „drzwi wewnętrzne Wrocław”. W sklepie firmowym można otrzymać dodatkowe rabaty w przypadku dokonania większych zakupów.

drzwi zewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Jednym ze znaczących producentów drzwi, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, jest firma Porta . Jest to producent o wieloletnim doświadczeniu, posiadający parę zakładów produkcyjnych – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą . Towary tej firmy są do kupienia na całym kontynencie, posiadają wiele międzynarodowych atestów bezpieczeństwa.

Na stronie WWW firmy można poza tym oglądać wszystkie rodzaje produktów za pomocą animacji w 3D, gdzie można w dowolny sposób zmieniać wystrój wnętrza, jak również szczegóły – klamki, zawiasy itp. Lokalnego sprzedawcę produktów tej firmy można zlokalizować, wyszukując go w witrynie WWW producenta, bądź wyszukując w Internecie frazę razem z lokalizacją, przykładowo „drzwi Porta Wrocław”.