Orsay przodownikiem kobiecej konfekcji

Orsay to sieć sklepów z kobiecą odzieżą, które podbiły polski rynek już kilka lat temu. Firma oferuje ubrania szykowne, lecz tym samym komfortowe i co ważne w dostępnych dla wszystkich cenach. Ostatnio do 620 sklepów w całej Polsce, jakie posiada ta firma wkroczyła kolekcja zimowa. Wielką popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay jednakowo te standardowe oraz te bardziej oryginalne. Oczywiste jest, że każde z nich są ciepłe i dobre na zimowe chłody.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie Panie które chcą ubierać się właściwie z najnowszymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej kolekcji. W nowym roku z pewnością zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie oraz nowocześnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją zaprezentuje na pewno odważne sukienki Orsay, które jak zwykle będą powabne, ale też stylowe oraz eleganckie. Dla pań, które tych strojów nie zakładają natomiast wybierają wygodniejszy styl bycia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są dobrze dopasowane.

Moda jaką oferuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet nowoczesnych, lubiących wyrażać własne „Ja” przez ubiór. W butikach oczekuje na nie kompetentna obsługa oraz dobrze pokazane ubrania. Orsay zwykle gości na łamach różnych publikacji, pokazuje także nowe kolekcje na pokazach mody. Ich standardowe wzory i kroje dostały uznanie nie tylko polek, lecz pań w całej Europie. Należy nadmienić, iż pierwsze butiki pojawiły się w Niemczech. Kolejne prędko powstały w Austrii, Czechach i na Węgrzech. Później sukcesywnie firma zdobywała całą Europę, by stać się jednym z liderów damskiej konfekcji.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje zawsze czymś zaskakują, jednak trzymają się tej samej konwencji. Sukienki Orsay zawsze są eleganckie, ale zarazem dziewczęce. Tak jest również z innymi częściami garderoby, które oferuje ta sieć butików. W ubiegłorocznej kolekcji przeważały pastele, a ubrania (zobacz wygodne spodnie) miały akcentować kobiece walory. Ciekawe, co Orsay przedstawi nam teraz. To zobaczymy już z początkiem przyszłego roku, wtedy będzie można ją kupić w butikach.