Classen – szyk i prostota w Twoich czterech kątach

Wiele osób docenia kameralność i klasykę wyposażenia domu. Spora część producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na wykorzystanie nieużywanych tworzyw oraz deseni do kreowania domów – spora część osób pragnie pozostać wiernymi prostej klasyce.

drewniany domek

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Do najmocniej prostych możliwości, jakie można wykorzystać aranżując wnętrza są motywy z drewna. Ocieplają nasze ognisko domowe – przedsiębiorstwo Classen trudni się właśnie w takich drewnianych aranżacjach naszego wnętrza. Firma jest jednym z najbardziej profesjonalnych na terenie Polski producentów wyrobów drewnopochodnych i drewnianych. W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się takie produkty jak drzwi oraz listwy podłogowe, czyli reasumując wszystkie produkty (Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988)) z drewna przydatne podczas wykańczania domów.

Najczęściej wybieranymi produktami przedsiębiorstwa Classen (w tym miejscu przykłady: marka Classen) są panele podłogowe. Decydują się na nie osoby, które chcą dodać inspirowany naturalnymi elementami design w swym otoczeniu.

Chodź, w tym serwisie jest faktycznie ta treść (https://mojekrzesla.pl/na-produkcje/krzesla-specjalistyczne.html), która na pewno Cię bardzo zainteresuje! Odnajdziesz w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji.

Panele przedsiębiorstwa Classen cechuje niebywała odporność na czynniki niszczące, więc jest to inwestycja na długie lata. Dodatkowo są niezmiernie odporne na wilgoć, co pozwala na eksploatowanie paneli w miejscach takich jak kuchnia. Należy mieć świadomość, że w szerokiej gamie paneli istnieje duży wachlarz kolorystyczny, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki w każdym pomieszczeniu. Wśród nieco jaśniejszych propozycji kolorystycznych Classen proponuje Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele – kliknij w link – te pozwolą na rozjaśnienie każdego pokoju. Polecane szczególnie w domach wyposażonych w w meble o ciemnej kolorystyce. Kolejną możliwością paneli o zbliżonej naturalnemu drewnu kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).

Zdecydowanie ciemniejsze tony nadadzą wytworności w naszym domu. Bardzo realistycznie imitują naturalnie drewnianą podłogę. Ostatnia propozycja dodajaca niebywałej spektakularności oraz nietuzinkowości podłodze w naszym domu to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – nieco ciemniejsza barwa, opcja dla koneserów elegancji i prostoty. W ofercie najciemniejsze tony kolorystyczne prezentuje model. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Klasyczne drewno dodaje w tym kolorze dużo prostoty i luksusu.