Odnawianie wnętrza – sposoby

Odświeżanie wnętrza nie jest jedynie zabiegiem kosmetycznym. Po paru latach farby na ścianach bledną i brudzą się, a miejsce staje się nieatrakcyjne. To wyraźny bodziec do remontu i idealne usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.

Autor: Pixers
Nowy wystrój wnętrza nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Zazwyczaj wystarczy jedynie zmiana kolorystyki, lub wykorzystanie naklejki na ściany. Najczęściej chwytamy za pędzel na wiosnę, kiedy aura staje się pozytywna a temperatury wyższe.

Nietrudnym i stosunkowo tanim sposobem na metamorfozę pomieszczenia jest fototapeta. Druk wielkoformatowy może posłużyć do dekoracji ścian, szaf i stolarki drzwiowej. Do aranżacji pokoju dla dzieci można wykorzystać naklejki 3D oraz przeróżne szablony.

Prasa drukarska

Źródło: http://www.sxc.hu

Modne abecadłoWe współczesnych stylizacjach pomieszczeń mieszkalnych, często wykorzystuje się szablony liter w celu zaznaczenia typu pomieszczenia żyrandole (więcej w serwisie) podkreślenia wyrazu ważnego dla mieszkańców czy nastroju na jednej ze ścian, stosując mocniejszą kolorystykę. Rozwiązanie daje świetne efekty we wnętrzach kreowanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosty wystrój sprawia, że duży napis na ścianie jest dobrze widoczny i sam w sobie wystarcza za dekorację.

Litery przyklejane na ścianę, do ułożenia na stoliku, czy też haftowane powołaj się na nas na tkaninach, nadają się do urozmaicenia różnych typów wnętrza. Kochają je nie tylko aranżacje proste ale też bardziej skomplikowane. Trzeba tylko zdecydować się na odpowiednią czcionkę, rodzaj informacji lub cytat.

Więcej w tym temacie dostępne w serwisie we Wrocławiu

Znajdź świetną ofertę w miejscu:Drukarnia Kid

Źródło: Drukarnia Kid