Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się prezentują. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.
Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – są w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, jednak podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś.

Jeśli rzuciłeś okiem na umieszczone w tym serwisie artykuły, to dodatkowo zerknij na opracowanie (http://www.ed.torun.pl/), które też prawdopodobnie przykuje Twoją uwagę.

I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Autor

Kolorowe T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek.

Zamieszczony się w innym tego typu serwisie post niewątpliwie też Cię zaintryguje – to wiarygodny serwis mówiący o opisywanej kwestii.

Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”