Humor jest w cenie – czyli o zabawnych ubraniach

W dzisiejszym świecie człowiek jeśli nie chce pozostać w tyle musi nie tylko dotrzymywać innym kroku, ale jednocześnie spośród innych się wyróżniać, o ile chce być zauważony. Ludzie wykorzystują do tego mniej lub bardziej wyszukane sposoby, aby wybić się z tłumu i być zapamiętanym. Przeważnie swoją oryginalność podkreśla się poprzez urodę (interesujący kolor włosów, nieskazitelna cera, idealna sylwetka, wytatuowane ciało), ale także poprzez ubrania.

T-shirt

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten drugi sposób jest dość popularny i nierzadko wybierany, gdyż w wielu sytuacjach przy małym nakładzie finansowym można rzeczywiście wyróżnić się na tle otoczenia.Doskonałym przykładem są chociażby śmieszne koszulki męskie lub damskie, które można wyszukać w niejednym sklepie. Niemniej, to, jakie wrażenie będzie się sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od kilku czynników i niekoniecznie pierwsza lepsza z brzegu koszulka będzie udanym zakupem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że wybierająca je osoba ma prezentować się kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Dobrze dobrana koszulka z żartem będzie przykuwać uwagę innych i budzić pozytywne reakcje.

Śmieszne koszulki mogą być śmieszne dzięki zastosowaniu interesującego hasła lub samoprzylepny biustonosz interesującej grafiki. Niekiedy nawet zwyczajna biała koszulka ze zwykłymi napisami może być strzałem w dziesiątkę, jeśli hasło na niej zawarte jest rzeczywiście zabawne. Jednostki, które decydują się na śmieszne koszulki chcą za ich pomocą podkreślić swoją osobowość. Przeważnie noszą je osoby, które cechuje dystans do siebie i do świata. Zazwyczaj też koszulka tego rodzaju może niemało powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt

Autor: Guillaume LARDIER
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby w różnym wieku mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby czy zamiłowania, a także swoje antypatie i światopogląd. Humor od zawsze był i jest dobrym sposobem na to, by przekazać coś na swój temat i o świecie w przyjemny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeśli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do przekazania. Zabawne koszulki można z powodzeniem kupić w internecie (śmieszne koszulki). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie można obejrzeć każdą koszulkę z osobna i sprawdzić, która z nich rzeczywiście odpowiada naszemu poczuciu humoru.