Nadruki na ubraniu letnim – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przbój tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić bądź nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają ślicznie. Przeciętna, prosta sukienka totalnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Takie sukienki na lato rewelacyjnie nadają się dla dziewczyn, które mają zamiar zamaskować defekty sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka jest dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic ukryć. Gładki, jednolity materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zakamuflowanie co poniektórych niedoskonałości są znacznie większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że trudno oderwać wzrok od tego rodzaju sukienek, prawda?Zakładając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, żeby nie zagalopować się z dodatkami. Obowiązuje złota reguła subtelności – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj fundamentalną rolę, dodatki muszą pozostać dodatkami. Nie zakładajmy nazbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami także lepiej zostawić na inną okazję. Gdy koniec dnia lub dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter również będą w stonowanych, jednolitych barwach.