Jak zaplanować romantyczną uroczystość ślubną?

Ślub to jedno najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jedni oczekują na tą chwilę z utęsknieniem, inni obawiają się, jak wszystko będzie wyglądać, a kolejni chcieliby już mieć to za sobą, aby nareszcie odetchnąć z ulgą i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych par młodych marzy, aby ich zaślubiny były niezwykłe i zastanawiają się jak zaplanować romantyczny ślub. Co zrobić, aby wszystko wyglądało jak w bajce?Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej pół roku przed określoną datą. W przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni uwijać się i niekoniecznie skoordynujemy ze sobą wszystkich detali. Istotnym elementem romantycznego ślubu jest śliczna, delikatna suknia. Dobrze jest zdecydować się na falbanki, tiule i – rzecz jasna – ukochane motywy kwiatowe. Niezależnie od tego czy będą to przeurocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi zawsze obdarowywał nas ukochany, można je upiąć we włosy, tak, by fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego wyrazu. Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie powinny być natrętne, lecz czarujące i skromne. Znakomite będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło stwarzające kameralny klimat. Romantyczny dekoracje ślubne bielsko biała to również wspaniale przybrany ołtarz i droga do niego, jaką będzie szła panna młoda z przyszłym małżonkiem bądź ze swoim ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie możemy też zapomnieć o tak istotnym elemencie, jakim jest podróż poślubna po Wenecji.

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż przeważnie jedziemy na nią kilka dni po ślubie, to może być idealnym finałem romantycznych uniesień. Jeżeli marzy nam się najpiękniejsza, najbardziej romantyczna podróż poślubna, Wenecja będzie znakomitym wyborem. Nowożeńcy zobaczą wyjątkową krainę nadzwyczajnych zabytków, urokliwych wschodów i zachodów słońca, pysznego jedzenia w maleńkich kawiarenkach przy lampce dobrego wina i najlepszego odpoczynku w komfortowych hotelach. To rewelacyjne miejsce dla zakochanych.
Romantyczny ślub (dużo więcej przeczytasz na tej stronie) będzie wspaniałym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest razem planować każdy szczegół, aby wszystko działo się zgodnie z oczekiwaniami oraz pragnieniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile w czasie tej uroczystości niewątpliwie na zawsze zostaną w naszej pamięci i naszych sercach.