Czy dj na weselu to dobry pomysł? A może lepsza orkiestra?

Muzyka na imprezie weselnej jest jednym z najistotniejszych elementów. W niezwykle wielu przypadkach to właśnie od muzyki zależy udana zabawa. Zgodnie z tradycją polską wesele powinno wiązać się z doskonałą zabawą przez całą noc, w trakcie której uczestnicy mają okazję tańczyć przy radosnej muzyce. Poza tym wielokrotnie w trakcie tańców odbywają się różnego rodzaju zabawy. Na młodej parze spoczywa obowiązek znalezienia odpowiedniej osoby, która zorganizuje udaną zabawę przy dobrej muzyce.

Stereo, wieża

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Znalezienie odpowiedniej muzyki w ogromnej mierze zależy od preferencji organizujących przyjęcie. Niektórzy uważają, że udana zabawa może mieć miejsce wyłącznie przy dźwiękach disco-polo, które niewątpliwie jest popularne na polskich weselach.

Podoba Ci się ten wpis? Przeloguj więc do kolejnego tekstu i sprawdź jakie dodatkowe źródło (https://pomnikiwroclaw.pl/) było naszą zachętą. Przyjemnej lektury!

Są jednak i tacy, którzy o wiele bardziej preferują np. muzykę z lat osiemdziesiątych. Ten wybór uzależniony jest jednak przede wszystkim od muzycznych preferencji państwa młodych. Mnóstwo osób myśli też nad tym, czy w trakcie przyjęcia powinien grać zespół muzyczny, czy też lepiej będzie zamówić dj’a. Są to dwie najpopularniejsze możliwości w tej kwestii.

Coraz więcej osób planuje zlecić przygotowanie muzycznej oprawy dj’owi. Należy dowiedzieć się, jakie są wady i zalety takiej decyzji.

Sala weselna

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com

Dj w trakcie przyjęcia zapewnia muzykę z płyt albo ze sprzętu komputerowego (link). Wielką zaletą jest w tym przypadku nieograniczona możliwość doboru repertuaru. Zamawiając dj’a możemy mieć bezpośredni wpływ na rodzaj i styl odtwarzanych piosenek, a dzięki bogatemu repertuarowi uczestnicy sami dodatkowo mogą sobie zamawiać i dobierać dowolne utwory, jakie będą grane na weselu.

Istotną kwestią podczas przygotowywania przyjęcia są bez wątpienia finanse. W tym przypadku dj okazuje się być o wiele tańszym rozwiązaniem. Przede wszystkim działa on sam, więc nie musi dzielić się swoimi zarobkami z innymi osobami. Następna kwestia to fakt, iż nie śpiewa ani nie gra na żadnych instrumentach. W związku z tym cena, jaką DJ zainkasuje za całonocne wesele będzie o wiele niższa.

Osoby, które przygotowują wesele, Wrocław muszą jednak dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego dj’a (zajrzyj – dj na wesele Wrocław). Na rynku jest wiele ofert, aczkolwiek nie każda będzie trafiona. Spróbujmy zatem sprawdzić szczegółowo, czy wybrany dj naprawdę zagwarantuje nam doskonałą zabawę do białego rana.