Elegancki płaszcz damski idealnym środkiem na uwydatnienie kobiecej osobowości

Wszystkie panie, niezależnie od liczby przeżytych lat i preferowanego stylu ubierania się, chcą w swojej garderobie posiadać stroje na wyjściowe okazje. Kiedy trzeba wyglądać okazale, liczy się prostota i trendy krój. Na jesienną porę albo zimową porę obowiązkową częścią garderoby staje się elegancki płaszcz damski. Hucznie obchodzone uroczystości rodzinne, kluczowe meetingi firmowe, odwiedziny u dawno niewidzianych przyjaciół wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Impulsów do zakupów może być kilka.

Nie wahaj się — zweryfikuj jakie ciekawe wiadomości posiada nasza autorska strona (https://lovet.pl/94-odziez-wierzchnia). Jej temat z pewnością bardzo Cię zainteresuje.

Elegancki płaszcz damski to przecież temat porannych konwersacji w powszechnych audycjach w telewizji, artykułów w poradnikach dla nastolatek i oczywiście niekończących się ploteczek przy pysznej kawie. Skoro taki płaszcz jest modny i wszyscy o nim bełkocą, to naprawdę trudno go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wybranie ostatniej monety z konta bankowego.

Wybór kolorystyki i kroju zależą od poczucia harmonii i okazji, na które szykowny płaszcz będzie zakładany. Na rendez-vous i damskie wycieczki do operetki przyda się płaszcz naśladujący skórę pumy. Natomiast cętki świadczyć będą o ekscentryczności, brawurze i chęci wywarcia ogromnego wrażenia na interlokutorach. Bardziej stonowane wzory i płaszcze wykonane z tkaniny w monolitowym kolorze wybiorą damy po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają obecnie tak na topie, jak te krótkie, czyli sięgające najwyżej do kolan. Zapinane bywają najczęściej na guziczki, które szwaczka umieściła w równych odległościach, w pojedynczym rządku lub dwóch. Uzupełniającym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze pasy na biodrach. Tak czy owak, płaszcze z dumą wiszą w licznych sklepowych witrynach i wodzą na pokuszenie

płaszcz

Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

spieszące ulicą damy.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, ochoczo pozna sztuczki wizażysty. Aby trochę odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do zeszłorocznego odzienia nowe ozdoby: przewiewną, gładką chustkę, kilometrowy szal w cieniutkie paski albo zwyczajnie właśnie nabytą niewielką, skórzaną torebkę. Żona zawsze może liczyć na dar urodzinowy albo imieninowy od męża. Elegancki płaszcz damski będzie wyglądał kapitalnie w połączeniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, srebrnymi klipsami albo rękawicami z naprawdę ciepłej wełny.