Classen – szyk i prostota w Twoich czterech kątach

Wiele osób docenia kameralność i klasykę wyposażenia domu. Spora część producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na wykorzystanie nieużywanych tworzyw oraz deseni do kreowania domów – spora część osób pragnie pozostać wiernymi prostej klasyce.

drewniany domek

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Do najmocniej prostych możliwości, jakie można wykorzystać aranżując wnętrza są motywy z drewna. Ocieplają nasze ognisko domowe – przedsiębiorstwo Classen trudni się właśnie w takich drewnianych aranżacjach naszego wnętrza. Firma jest jednym z najbardziej profesjonalnych na terenie Polski producentów wyrobów drewnopochodnych i drewnianych. W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się takie produkty jak drzwi oraz listwy podłogowe, czyli reasumując wszystkie produkty (Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988)) z drewna przydatne podczas wykańczania domów.

Najczęściej wybieranymi produktami przedsiębiorstwa Classen (w tym miejscu przykłady: marka Classen) są panele podłogowe. Decydują się na nie osoby, które chcą dodać inspirowany naturalnymi elementami design w swym otoczeniu. Panele przedsiębiorstwa Classen cechuje niebywała odporność na czynniki niszczące, więc jest to inwestycja na długie lata. Dodatkowo są niezmiernie odporne na wilgoć, co pozwala na eksploatowanie paneli w miejscach takich jak kuchnia. Należy mieć świadomość, że w szerokiej gamie paneli istnieje duży wachlarz kolorystyczny, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki w każdym pomieszczeniu. Wśród nieco jaśniejszych propozycji kolorystycznych Classen proponuje Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele – kliknij w link – te pozwolą na rozjaśnienie każdego pokoju. Polecane szczególnie w domach wyposażonych w w meble o ciemnej kolorystyce. Kolejną możliwością paneli o zbliżonej naturalnemu drewnu kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).

Zdecydowanie ciemniejsze tony nadadzą wytworności w naszym domu. Bardzo realistycznie imitują naturalnie drewnianą podłogę. Ostatnia propozycja dodajaca niebywałej spektakularności oraz nietuzinkowości podłodze w naszym domu to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – nieco ciemniejsza barwa, opcja dla koneserów elegancji i prostoty. W ofercie najciemniejsze tony kolorystyczne prezentuje model. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Klasyczne drewno dodaje w tym kolorze dużo prostoty i luksusu.