Jak możemy Państwu pomóc? Oferta usług funeralnych.

Przemijanie bliskiej osoby to rzecz jasna zawsze ogromna trauma dla jego familii. Pomimo szoku w którym żałobnicy się znaleźli, mają z reguły jeno 2-3 dni na pozałatwianie wszystkich formalności mających związek z pochówkiem. A jest ich moc, są to nie tylko sprawy urzędowe czy medyczne, ale także w wielu przypadkach kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, uzyskanie miejsca na pochówek), jak także zorganizowanie stypy itp..

Rzeczy do załatwienia jest dużo, zatem my, oferując swoje usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się niesłychanie, ażeby pomóc osobom po stracie w tych jakże trudnych chwilach. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław, realizuje swe usługi pogrzebowe przez całą dobę. Nasi doświadczeni pracownicy potrzebują minimalnej ilości danych, a nawet prostego upoważnienia, ażeby zdjąć z głowy rodziny znajdującej się w żałobie wszelkie formalności.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Zadajemy minimum pytań. Jesteśmy w stanie zorganizować Pogrzeb – znajdź informacje – Wrocław ale nie tylko. Mamy swe oddziały usiane w całej Polsce, tak więc jesteśmy w stanie zorganizować pochówek oraz stypę na terenie praktycznie całej Polski. Rzecz jasna, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – skredytujmy swoje usługi. Pomożemy załatwić kwestie urzędowe jak też kościelne, to jest mszę pogrzebową, również miejsce na pochowanie zmarłego. Realizujemy usługi doradcze w obszarze pochówku, podpowiemy dokąd się udać – krok po kroku, żeby możliwie sprawnie pozałatwiać wszelkie formalności: poświadczenie od medyka, formalności urzędowe, druki nekrologów, stypa, itp., których to wcale trzeba załatwić nie mało. Dysponujemy własną chłodnią, oferujemy przewóz zwłok, także spoza granic Naszego kraju, przygotowanie zmarłego do okazania w kapliczce. Oferujemy trumny: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, tradycyjne jak także do kremacji.

Mamy w sprzedaży także szeroki wybór urn: metalowych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych, a dodatkowo z tworzyw mieszanych. Jako fabrykant urn i trumien możemy zaoferować je w cenach najniższych. Ponieważ posiadamy porozumienie z pobliską kwiaciarnią, zatem także wiązanki kwiatowe zdołamy dostarczyć w niezwykle niskich cenach. Jesteśmy do państwa usług po numerami telefonów (71) 78-88-356, kom. 566-887-565 przez całą dobę. Nasza strona internetowa: pogrzeb Wrocław. com

.