Akcesoria autorstwa Apple

Wiele osób na całym świecie zastanawia się, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak ogromny sukces. Dużym powodem do przemyśleń jest fakt, że wyroby tej marki są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od wyrobów konkurencji. Mimo to, firma zdobyła legiony zadeklarowanych wielbicieli, którzy potrafią czekać całą noc pod punktem sprzedaży, by zakupić wymarzony sprzęt z nadgryzionym jabłkiem.

Autor: Aplle.com

Z pewnością ogromnym atutem produktów firmy, takich jak Macbook Apple bądź Macbook Air, jest elegancja projektu . Nawet najbardziej sceptyczni analitycy mówią, że gadżety Apple wyróżniają się pięknym wyglądem. Jest to wynik koncepcji słynnego Steve’a Jobsa, który miał fioła na punkcie projektów urządzeń komputerowych. Jego punkt widzenia sprawił, że dzisiaj nie można namierzyć na rynku piękniejszych pecetów i tabletów. Razem z estetyką otrzymuje się także wydolność – wyroby Apple mogą poszczycić się naprawdę świetnymi osiągami i stabilnością działania, rzadko spotykaną w innych OSach.

Zwolennicy Apple wychwalają również rewelacyjną jakość wykonania wyrobów marki (źródła), a także ich bezpieczeństwo. Maszyny firmy Steve’a Jobsa mają zainstalowane systemy operacyjne, które nie pozwalają na instalację niezatwierdzonych aplikacji.
Powoduje to, że maszyny Apple są niełatwe do sforsowania przez elektronicznych włamywaczy. Taka technologia posiada spory minus – silnie ogranicza użytkownika.

A co trzeba wiedzieć o obecnej ofercie Apple? W dziedzinie laptopów wielkim hitem jest Apple Macbook Air 13 , kompaktowy, wydajny i estetyczny model. Dla fanów komputerów stacjonarnych, znacznie szybszych od laptopów, Apple proponuje wyroby z linii iMac. Ich plusem jest wielkość – wszystkie podzespoły ściaśniono w obudowie monitora. W przeciągu zbliżających się miesięcy firma z jabłkiem w logu wypuści do sprzedaży nowy sprzęt – odjazdowo prezentujący się Mac Pro, który ma cechować się gigantyczną siłą obliczeniową.