Jeśli dobra reklama w dużym mieście, to obowiązkowo w formie Telebimów!

Telebimy są urządzeniami aktualnie niezwykle chętnie używanymi. Są to ekrany, w większości przypadków o wielkich wymiarach, wyświetlające obrazy wielobarwne. Złożone są one z pojedynczych lampek diodowych. Tak zwana reklama na ledach jest ogromnie często wykorzystywanym rodzajem reklamowania. Sposób ten jest bowiem jednym z najbardziej nowoczesnych, z uwagi na wykorzystane urządzenia. Telebimy w większości przypadków spotykane są w dużych miastach, a im większy ośrodek, tym większą liczbę się takich reklam spotyka.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym taka metoda reklamowania dociera często do ośrodków mniej znaczących. Na przykład telebim w Cieszynie znajduje się przy największym rondzie miasta. Jest więc zlokalizowany korzystnie ze względu na korzyści z przekazu.

Urządzenia w Polsce

W kraju aktualnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na promowanie się z użyciem telebimów. Sposób ten jest coraz bardziej popularna również z uwagi na to, że coraz większą liczbę przedsiębiorstw stać na taką formę promocji.

Pokrewny serwis publikuje inne tego typu artykuły. Jeżeli Cię one zainteresowały, to kliknij tutaj i przeczytaj więcej porad w serwisie (http://www.rehab-terapia.pl/oferta/leczenie-depresji/) pracy, którą tam odnajdziesz.

Można zauważyć także, że na telebimach umieszcza się reklamy o niezwykle różnej zawartości i z rozmaitych gałęzi.

Telebimy w mieście

Źródło: www.medas-media.com.pl

Przykładowo telebim w Bogatyni jest zjawiskiem, które można już zobaczyć, lecz nadal stosunkowo rzadko. Niewielkie miejscowości często mają jedną lub dwie reklamy na takich urządzeniach, tendencja do wykorzystywania ich jednak cięgle wzrasta. Tak samo kwestia przedstawia się po wyszukaniu w Internecie hasła „telebim w Olecku”. Urządzeń takich jest w tym mieście zaledwie kilka.

Regulacje i ograniczenia

W związku z wykorzystaniem telebimów wiąże się często dużo skandali i wątpliwości. Niektóre z nich wiążą się z elementami pokazywanymi na reklamach wielkoformatowych. Zdarza się bowiem nierzadko, że reklamy te zaweirają przekaz obraźliwy lub o charakterze erotycznym. Nierzadko także umiejscowienie reklam może wydawać się niestosowne, przykładowo w sąsiedztwie miejsc kultu.

Rozmieszczenie telebimów określone jest przez konkretne przepisy. Ich odległość od ulicy jest na przykład dokładnie ustalona, by światło nie utrudniało widoczności uczestnikom ruchu. O zainteresowaniu tą formą reklamy może świadczyć popularność haseł takich jak „skuteczna reklama LED w Bytomiu” na stronach internetowych.