Wybieramy sprawdzony wózek spacerowy dla pociechy

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie wszystkich młodych rodziców, warto więc dobrze zastanowić się nad zakupem i kupić taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W początkowym okresie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można bezpiecznie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już pół roku później, gdy maluch zaczyna samodzielnie siadać, zdecydowanie praktyczniejsze stają się spacerówki. Przeważnie są one niezwykle lekkie i wygodne, na przykład Britton ma wagę mniej niż 10 kg, głównie dzięki temu że wykonano go z aluminium, analogicznie zresztą jak Wózek Allroad Czarny.

Jeżeli ten wątek jest dla Ciebie interesujący oraz masz chęć uzyskać większą ilość informacji na ten temat, to pojawiła się nasza strona (http://varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/), którą dobrze jest zobaczyć.

Oba te modele wózków mają oparcie z kilkoma poziomami regulacji, praktyczny daszek z dużą kieszenią i przeciwdeszczową osłonę, przez co są bardzo praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich cena nie jest wysoka, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę jakoś wykonania i długi okres gwarancji.

Trochę mniej kosztujący Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy to także interesująca propozycja dla młodych rodziców. Wykonany jest na aluminiowo-stalowej ramie, a waga w okolicach ośmiu kilogramów powoduje, że jest on jednym z lżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Ma on niezwykle praktyczny sposób składania przy pomocy jednej dłoni, co niejedna mama doceni gdy będzie musiała zająć się wózkiem jednocześnie trzymając uciekającego dzieciaka drugą ręką. Duży, pojemny kosz na zakupy, duże koła z amortyzacją i niewielkie gabaryty po złożeniu uczyniły ten wózek niezwykle ciekawą propozycją dla każdej rodziny. Tak samo praktyczny i często polecany jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy. Ten model wózka cechuje przede wszystkim oryginalna stylistyka, co rzecz jasna nie przeszkadza w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest dobrze ocieplony, przez co można go bez przeszkód użytkować zimową porą, a duże wykonane z pianki koła powodują, że prosto można nim jeździć po naszych nierównych chodnikach. Tak samo jak opisywane wcześniej wózki jest także bardzo lekki, a jego dużym plusem jest fakt, że po jego złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.