Koszulki – billboardy?

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak się prezentują. Oznacza to, że ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest używane przez wielu stylistów czy ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy.Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem są dziś nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego.

Jeżeli chcesz wyciągnąć więcej na interesujący Cię dział, zapewne zda się tu bieżąca wiadomość. Zapraszamy na naszą stronę, tam rozszerzysz swoje wykształcenie.

Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, za to podpisane śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Cały czas.

Wzbudzające pozytywne emocje T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny rysunek.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”