Wyraź siebie, załóż T-shirt Mass!

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do świata, dla których najważniejsza jest znakomita zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz mocniej zapierających dech w piersiach i trudniejszych trików.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, także na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub specjalnie dla nich powstałych skateparkach, gdzie są w stanie przebywać długie godziny. Nie są aroganccy, jednak ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie przyjmowane przez społeczeństwo. W związku z tym niejednokrotnie są przeganiani z terenów na których ćwiczą. Jak wygląda skejt? Jak masa innych młodych ludzi, a zamysłem ich wizerunku jest zaakcentowanie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia. Jeszcze jakiś czas temu podstawą były szerokie spodnie, z opuszczonym krokiem. Teraz, niekoniecznie, ponieważ wąskie rurki, które zawładnęły światem mody dostały się nawet na obszar skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym warto zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to światowe trendy i najwyższa jakość materiałów. W związku z powyższym Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (przejdź do strony). Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin sprawiają, że T-shirt jest nie tylko częścią garderoby, ale doskonale wyraża nasz styl. Od początku istnienia marka współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. W związku z tym Mass Dnm bezustannie zdobywa nowych klientów.Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby możliwość pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele piękniejszy. Na szczęście są specjalnie wytypowane miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe arcydzieła. Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby zobaczyć, że koncentruje ona w swoich kręgach ludzi przyjaźnie nastawionych do społeczeństwa, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na koszulce.