Nad wodę też możemy zabrać zegarek

Przeważnie kiedy wybieramy się na plażę oraz mamy ochotę popływać w morzu albo w jeziorze, to zegarek pozostawiamy w domu, lub włożymy go do siatki już po dojściu na miejsce. A przecież możemy wykupić taki zegarek, który ciągle będziemy mogli posiadać na ręce i któremu w żaden sposób nie zaszkodzi ani piasek, ani nawet woda.

Gino Rossi dla dam

Jeżeli pragniemy kupić zegarek – analogowy Atlantic 30m, który idealnie będzie się przedstawiał na ręce oraz równocześnie będzie także nieczuły na różnego typu zarysowania, to na pewno należy się bliżej przypatrzyć modelowi Gino Rossi 8581-1A1, który bez wątpienia uraduje nawet najmocniej wybredną z pań. Warto również wyjaśnić, że na plażę z powodzeniem mamy okazję założyć zegarek Atlantic 60342.41.61, który posiada skórzany pasek, datownik, lecz co istotne, gwarantuje nam pewność, iż możemy się z nim zanurzyć do 30 metrów oraz nic złego mu się nie przydarzy. A to oznacza, że świetnie spisze się podczas pływania w morzu lub jeziorze. A my nie dosyć, iż wciąż będziemy widziały, która jest godzina, to jeszcze nie będziemy musiały się zmartwiać, iż ktoś go nam skradnie, jeżeli pozostawimy go w siatce.

Bez kostiumu na plaże się nie udamy

Kiedy już wiemy, jaki typ zegarka

Strój kapielowy i dodatki na plaży {powinnyśmy

Autor: gWINNER
Źródło: gWINNER

, to z pewnością czas] najwyższy namyślić się nad tym jaki kostium należy na siebie założyć. W tym momencie pokazywany nam jest Marko kostium kąpielowy Alex M-192 czarny (177). Jest to eleganckie i równocześnie niesamowicie zmysłowe bikini, które posiada wkładki usztywniające biustonosz, które w każdej chwili możemy wyjąć, kiedy lubimy nieusztywniane miseczki. Dzięki wiązaniu na szyi mamy szansę być przeświadczone, iż nam nie spadnie, a jednocześnie też nic nie będzie ograniczało ruchu naszych ramion podczas pływania.

Zadbajmy o swój wygląd na plaży

Trzeba powiedzieć, że na plaży też możemy wyglądać elegancko i seksownie, starczy jedynie, iż zakupimy właściwy dla siebie strój i iż jednocześnie również dobre dodatki, które nie ulegną zepsuciu po kontakcie z piaskiem albo z wodą np: dodaj do ulubionych. Na szczęście współczesne zegarki są tak skonstruowane, że spokojnie możemy je zakładać, jeżeli marzymy aby wybrać się na plażę.