Wieczór panieński – atrakcje i propozycje

Są tego typu chwile, które na długo mogą zostać w naszej pamięci. Poza wiadomymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny czy narodziny dziecka, do tej grupy zaliczyć można również wieczór panieński. Co zrobić, ażeby był on jak w najbardziej istotny sposób udany? Co przygotować, o czym warto pamiętać?

Taki wieczór to wydarzenie, które Panna Młoda powinna wspominać bardzo długo. Warto więc, ażeby organizatorka postarała się o ekstra zabawy, które wzbogacą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nieważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie czy na jakiejś wiosce, te sposoby odnajdą się doskonale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie przygotowanych i wyselekcjonowanych żartach. Takie żarty muszą się odnosić do relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i niegrzeczne, przecież chodzi o wesołą zabawę.
Bardzo ważne są także plotki i pogaduchy.

wieczór panieński w Warszawie

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Warto porozmawiać o wszystkim, lecz przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego wybranka, jakie mieli historie i zabawne wydarzenia. Do rozmowy powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna powiedzieć coś o sobie, o swoich historiach damsko-męskich, jednocześnie ważne są porady, niekoniecznie poważne, przecież wieczór panieński to zabawa i warto – podobnie, jak w przypadku dowcipów – spędzić taki czas w jak najlepszych humorach.

A może dobry film? To również wspaniały pomysł na miłe spędzenie wieczoru. Oczywiście film powinniśmy dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, miłosnej. Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z proponowanych przez nas niezawodnych klasyków. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” lub najtansza wodka „Nothing Hill”. Tylko nie mów, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” albo „Masz wiadomość”? Jeśli nie chcesz takich oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” albo „Chłopaki mojego życia”.
Świetnym, niezawodnym pomysłem będą także wierszyki i sentencje. Podobnie jednakże, jak w przypadku poprzednich przykładów wszystko ma być „na temat”, w radosnej atmosferze, gdzie anegdoty oraz interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i określonymi przemyśleniami, jakie powtarzają się w wielu miłosnych opowieściach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a zwłaszcza o dwuznacznych przysmakach, jak śmieszne torty na wieczór panieński.

Oczywiście, to jedynie kilka propozycji z pełnego arsenału propozycji, mimo wszystko, są to niezawodne sposoby, które sprawdzają się na każdym wieczorze panieńskim. Można je oczywiście wzbogacić o szereg pozostałych, autorskich pomysłów. Z tą myślą wystarczy życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, będzie radosnym i wspaniałym doświadczeniem, jaki zapamiętasz na lata.