Wiosenne porządki w ubraniach

Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Ranki są zimne, ale w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co moglibyśmy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba kupić, nawet panowie winni zrobić właśnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi kurtkami, sweterkami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. I dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież budowaną przez intensywne treningi. Rzecz jasna z modą w początkowym odruchu kojarzymy panie ale nie zawsze jest to w dzisiejszych czasach regułą. Mężczyźni też uwielbiają ciuszki.

Chyba najbardziej modne są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, a więc mówiąc tak aby niewtajemniczony człowiek zrozumiał i nie musiał spoglądać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, dopasowana do skóry tak, by pokazać silne strony wysportowanego mężczyzny, z rękawami o długości trzy czwarte. Tak więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulką z krótszym rękawem. Oczywiście nic nie szkodzi aby za jednym zamachem była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze ostatnimi czasy barwy to błękitny, turkus i oczywiście tradycyjnie biały. Mężczyźni troszkę większej wagi mogą wziąć pod uwagę kupno koszulki z długim rękawem, ale nie zbyt dopasowanej.

Jeśli zaopatrujemy garderobę dziecięcej lub też nastoletniej latorośli możemy wybierać spośród ogromu deseni nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dosyć szybko rozwijającą się gałęzią tegoż działu mody są stylowe bluzki z aplikacjami. Naturalnie wzory dostosowane są do poziomu wiekowego latorośli.

Skoro już ubraliśmy tatę i dzieci, czas zająć się garderobą mamy. Sukienki pozostawmy na razie w spokoju. Jednakowo jak w przypadku reszty rodzinki, zajmiemy się tylko górnymi częściami ubrania. Asortyment jest niesłychany! Ostatnim krzykiem mody są tak zwane stylowe koszulki nietoperze miłych zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Koszulka maszyna do koszulek przypomina nietoperza w locie – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.