Dekorujemy drzwi fototapetą

Planując zmianę wystroju domowego wnętrza, może dojść do takiej sytuacji, że zapominamy o stolarce drzwiowej, która jest ważnym elementem aranżacji. Nieumiejętnie dobrane, niepasujące do całej aranżacji drzwi mogą zepsuć pomysł na wystrój. Jeśli jednak musimy się już mierzyć z takim problem, a koszty remontu i nowego wyposażenia mocno nadszarpnęły nasz budżet, warto zastanowić się nad ciekawym i stosunkowo tanim rozwiązaniu, jakim mogą być fototapety na drzwi.

drzwi

Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety na drzwi to szybki sposób na przemianę wystroju domowego wnętrza – sprawdź naszą propozycję -. Wielkoformatowe grafiki zdobiące nasze drzwi wejściowe lub wewnętrzne spowodują, że ich wymiana będzie zbędna.

Do najpopularniejszych motywów używanych na fototapetach należą widoki perspektywiczne z motywami roślinnymi i widokami metropolii, które powodują wrażenie głębi. Bardzo znane i chętnie stosowane są również wzory torów kolejowych, wąskich uliczek czy leśnych ścieżek. Prawidłowo dopasowany motyw fototapety może polepszyć odbiór wizualny wnętrza (nowoczesne aranżowanie wnętrz), nadając mu inną formę, świeżość, a także styl.

Przeczytaj inne propozycje wchodząc na:Fototapety Art.Widi