Elektronika firmy Samsung

Jednym z największych firm w na rynku elektroniki użytkowej ostatnio się stała firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w przeciągu kilku dziesięcioleci stał się największą firmą w tym segmencie rynku, a urządzenia Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Urządzenia samsunga to sprzęt audio, telewizory, telefony komórkowe i smartfony, lecz firma ta jest również obecna w segmencie komputerów dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin proponuje produkty wysokiej jakości, porządnie dopracowane i wypełnione nowinkami technicznymi. Tak jest także w sytuacji telewizorów LCD.

Wśród licznych telewizorów tego producenta z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 z przekątną 46 cali i wyjątkowo ostrym, wyraźnym obrazie. W tym modelu zastosowano specjalne algorytmy poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z typowym telewizorem, co daje niespotykaną do tej pory jakość wyświetlanych obrazów. Możemy także przyłączyć do niego przez złącze USB dowolną pamięć i cieszyć się wcześniej nagranymi filmami i muzyką.

Następną rodziną wyrobów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to laptop z potężnymi parametrami i pełnowymiarową klawiaturą, przeznaczony dla wymagających użytkowników domowych i firm. Najwyższy poziom wykonana idzie w parze u niego z oryginalną stylistyką, gdyż sprzęt ten jest dostępny również w białej i czerwonej kolorystyce. Do kolejnej rodziny notebooków zalicza się model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL) (tu). W przypadku tego sprzętu Samsung zdecydował się postawić na mobilność i lekkość, laptop ma 15 calową matrycę, a waży niecałe dwa kilogramy. Jest bardzo lekki i smukły, posiada bardzo praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się podczas prac w słońcu monitor. Wydajny i oszczędny procesor, duża pamięć i wydajna grafika powodują, że ten sprzęt nadaje się nie tylko do prac biurowych, ale także do zaawansowanej rozrywki.

Jeśli szukasz uzupełniających wiadomości na opisywany w tym serwisie temat, to z pewnością znajdziesz więcej pod linkiem!

Zaś pokazuje nowy trend jeśli chodzi o funkcjonalność i mobilność. Zaliczany jest do grupy ultrabooków, jest bardzo cienki i lekki, i co najważniejsze, może działać długie godziny bez konieczności ładowania.