Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Ślub jest nadzwyczaj ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Dlatego poprzedzają go staranne przygotowania, w skład których zalicza się m.in. wynajęcie pojazdu zabierającego narzeczonych na uroczystość. Jakie auto będzie idealne? Na co zwracać uwagę, aby nie zrobić błędu i być usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji?

samochód na ślub

Autor: http://www.sxc.hu/
Źródło: http://www.sxc.hu/
Dzisiaj narzeczeni mają naprawdę duże pole wyboru. Mogą postawić na doskonały, zabytkowy samochód, motor, najnowsze porsche albo ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, dzięki którym będą się czuć się jak para książęca wybierająca się na swój wymarzony ślub. Takie limuzyny są bardzo powszechne, albowiem olśniewają gości i są faktycznie ekskluzywnym pojazdem ślubnym (sprawdź stronę).

Zanim jednak podejmiemy końcową decyzję, należy przemyśleć kilka spraw. Jedną z najistotniejszych jest charakter naszego przyjęcia. Jeśli organizujemy wesele w wiejskim czy góralskim klimacie, takie auto nie będzie najlepszym wyborem, lecz dosyć komicznym połączeniem, które niewątpliwie zostanie poddane krytyce. Lepiej nadaje się na wytworne uroczystości, gdzie przyjęcie weselne odbywa się w ekskluzywnie zaaranżowanych salach. Trzymanie się stylu ślubu to zasadnicza reguła. Wybierając interesujący nas pojazd trzeba jeszcze przemyśleć, kto będzie kierować.

samochód

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli decydujemy się na wynajem w profesjonalnej firmie, z reguły kierowca jest już w tzw. „pakiecie”. W innym razie dobrze jest porozumieć się z z kimś zaufanym, co do kogo mamy pewność, że nie zawiedzie naszych oczekiwań i bezpiecznie zawiezie we wcześniej wyznaczone miejsca – przecież to nasz wspaniały dzień i chcemy, by wszystko przebiegało doskonale – czytaj dalej!

Niezależnie od tego czy postawimy na ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, czy urokliwą dorożkę, powinniśmy pamiętać o odpowiednich dekoracjach. Baloniki i puszki przymocowane do zderzaka już wyszły z mody. O wiele lepszym rozwiązaniem są symboliczne ozdoby, które nie odwrócą uwagi od pary młodej. Warto też mieć na względzie suknię panny młodej, by przypadkiem nie okazało się, że ma ona trudności z wejściem do auta. Takie wypadki nie są mile widziane, ponieważ narzeczeni i tak mocno denerwują się samą uroczystością. A przecież to jedna z najpiękniejszych chwil, którą chcemy z uśmiechem na ustach oraz łzami wzruszenia w oczach przypominać sobie do końca życia!