Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Każde pomieszczenie, każdy szczegół domu filmowego bohatera to design i elegancja. Dlatego to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka mamy okazję widzieć najbardziej znany łuk na świecie, czyli lampa Arco (po włosku „arco”to właśnie łuk).

Włoscy projektanci nie poszukiwali jednak inspiracji w przestworzach, lecz na…ulicy. Inspirująca okazała się zwykła latarnia. Wygięte teleskopowe ramię, na którym dynda klosz – to efekt projektantów. Od tej pory, lampa nie musiała już wisieć pośrodku sufitu, by dobrze oświetlić stół.

lampy

Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć lampa obchodzi swe pięćdziesiąte urodziny, nieustannie stanowi przedmiot pożądania większości z nas. Jeżeli więc nie mamy akurat wolnych 25 milionów dolarów na dom Iron Mana, może przeznaczymy 7,5 tysiąca na lampę z jego domu?

Najistotniejsze, by wszystkie elementy współgrały ze sobą. Wyłącznie wtedy łazienka będzie wyglądać ładnie, a my będziemy chcieć w niej przebywać. Po wybraniu urządzeń trzeba jeszcze wybrać pasujące meble a także – naturalnie – światło. Coraz więcej ludzi decyduje się na ekskluzywne oświetlenie zapewniające nie tylko doskonałe światło, ale także stwarzające niepowtarzalną atmosferę. Ekskluzywne designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią wyróżniający element dekoracyjny przystrajając wnętrze i satysfakcjonując również najbardziej wyrafinowane gusta klientów.

Geniuszami w dopasowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, pałacowe żyrandole (hiperłącze do strony) mogą ”zagrać” w minimalistycznym, prostym wnętrzu? Ależ tak! Myśl ta działa też w drugą stronę – antyki, wiekowe meble w otoczeniu designerskiej, prostej w formie lampy nabiorą dzięki niej lekkości. A może nosimy się z zamiarem, by naszą lampę uczynić najbardziej wyszukanym punktem wnętrza? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew pozorom odnajdą się w większości stylizacji.