Legalne złomowanie pojazdu – rozeznaj się, jak zrobić to zgodnie z zasadami

Wiele osób ma trudność z rozstaniem się ze swym starym autem. Są przywiązani do pojazdu i czują aż fizyczny ból myśląc, że należy przeznaczyć go na złomowanie. Niekiedy jednak nie ma innej możliwości, gdyż jeżdżenie niesprawnym samochodem może nie tylko grozić dostaniem mandatu, ale także być niebezpieczne dla naszego zdrowia oraz życia.

Continue reading

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Ślub jest nadzwyczaj ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Dlatego poprzedzają go staranne przygotowania, w skład których zalicza się m.in. wynajęcie pojazdu zabierającego narzeczonych na uroczystość. Jakie auto będzie idealne? Na co zwracać uwagę, aby nie zrobić błędu i być usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji?

Continue reading

Chcesz zwiedzić jakieś nowe miasto? W jaki sposób – samochodem, pieszo czy rowerem? Każde z tych rozwiązań ma pozytywy i minusy

Czy także masz tego typu obiekcje, jak znajdujesz się w nowym miejscu? Jak najkorzystniej zwiedzić takie miejsce? Czy wynajmować przewodnika, zrobić to samemu, lecz pieszo, rowerem, a może autem? Możliwości jest naprawdę sporo i czym bardziej znane miasto, tym bardziej bogata baza ofert, z jakich możemy skorzystać. Podejmując taką decyzję zawsze powinieneś zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie ważne, ile masz dni na zwiedzanie jakiegoś miejsca i ile masz na to pieniędzy.

Continue reading