Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Zaproszenia jako element promocji miasta i w życiu codziennym

Zaproszenia jako element promocji miasta i w życiu codziennym
Od jakiegoś czasu samorządy próbują popularyzować swoje miasteczko na rozliczne sposoby, zacząwszy od klasycznych sposobów takich jak finansowanie lokalnych imprez kulturalnych po współpracę z tak zwanymi gminami partnerskimi. Latem w wielu stolicach powiatów organizowane są dla przykładu spotkania miast partnerskich, gdzie mają sposobność prezentować się samorządy czy biura turystyczne z danego regionu. Przykładem takich przedsięwzięci jest letni festyn gmin partnerskich na Podbeskidziu. Miasta nadmorskie przedstawiają się wtenczas góralom, i odwrotnie – gminy z południa Polski prezentują się na północy ze swymi atrakcjami.
Grafika reklamowa , , , , , , ,

Oryginalne podpowiedzi na przyozdobienie ścian w mieszkaniu

Oryginalne podpowiedzi na przyozdobienie ścian w mieszkaniu
Zapewne każdy z nas spotkał się ze stwierdzeniem, że mieszkanie bez obrazów jest niczym cudnej urody twarz bez oczu. Trafna to metafora, ponieważ to obrazy często są dopełnieniem całej stylizacji . Jeden obraz, parę chwil i pomieszczenie nabiera innego charakteru. W ramy oprawić możemy wszystko. Zdjęcia, rysunki dzieci, stare druki, czy własnoręcznie stworzone kolaże. Pamiętajmy tylko, aby charakter elementu pasował do klimatu mieszkania i osobowości właściciela.
Projektowanie wnętrz , , , , ,

Broszura informacyjna jednym z niesamowicie istotnych elementów skutecznej promocji

Broszura informacyjna jednym z niesamowicie istotnych elementów skutecznej promocji
W przeszłości na rynku działało tylko parę najpopularniejszych marek, jednak dzisiaj konkurencja jest w rzeczywistości kłopotliwa, dlatego nie można się dziwić, że kategoryczna większość firm inwestuje poważne kwoty w marketing, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednym z najskuteczniejszych kanałów marketingowych do niedawna była telewizja, jednak coraz częściej zauważa się w tym względzie nowe możliwości. Przykładem mogą być chociażby materiały reklamowe, jakimi są broszury. Jest to idealny sposób na zachęcenie konsumentów do skorzystania z proponowanych usług albo produktów.
Grafika reklamowa, Urządzanie mieszkania a finanse , , , , , ,