Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Zaproszenia jako element promocji miasta i w życiu codziennym

Zaproszenia jako element promocji miasta i w życiu codziennym
Od jakiegoś czasu samorządy próbują popularyzować własne miasteczko na przeróżne sposoby, zacząwszy od tradycyjnych sposobów jak sponsorowanie miejscowych wydarzeń kulturalnych po współpracę z tak zwanymi gminami partnerskimi. Latem w wielu miasteczkach powiatowych urządzane są przykładowo imprezy miast zaprzyjaźnionych, gdzie mają sposobność zaprezentować się samorządy czy organizacje turystyczne z danego regionu. Przykładem takich przedsięwzięci jest letni festiwal miast partnerskich w Bielsku Białej. Miasta bałtyckie przedstawiają się wtenczas góralom, i na odwrót – miasta z południowej Polski prezentują się na północy ze swoją ofertą.
Grafika reklamowa , , , , , , ,

Oryginalne podpowiedzi na przyozdobienie ścian w mieszkaniu

Oryginalne podpowiedzi na przyozdobienie ścian w mieszkaniu
Mówi się, że dom bez obrazów jest niczym piękna twarz bez oczu. Trafne to porównanie, ponieważ to obrazy często są dopełnieniem całej stylizacji . Jeden obraz, chwila zastania nad miejscem na ścianie i nie poznajemy własnego salonu. W ramy oprawić możemy dosłownie każdy dodatek. Zdjęcia, rysunki dzieci, pamiątki z podróży, czy własnoręcznie stworzone kolaże. Ważne, aby motyw elementu współgrał zresztą pomieszczenia i odzwierciedlał temperament właściciela.
Projektowanie wnętrz , , , , ,

Broszura informacyjna jednym z niesamowicie istotnych elementów skutecznej promocji

Broszura informacyjna jednym z niesamowicie istotnych elementów skutecznej promocji
W przeszłości na rynku działało tylko parę najpopularniejszych marek, jednak dzisiaj konkurencja jest w rzeczywistości kłopotliwa, dlatego nie można się dziwić, że kategoryczna większość firm inwestuje poważne kwoty w marketing, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednym z najskuteczniejszych kanałów marketingowych do niedawna była telewizja, jednak coraz częściej zauważa się w tym względzie nowe możliwości. Przykładem mogą być chociażby materiały reklamowe, jakimi są broszury. Jest to idealny sposób na zachęcenie konsumentów do skorzystania z proponowanych usług albo produktów.
Grafika reklamowa, Urządzanie mieszkania a finanse , , , , , ,