Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Niezbędne rzeczy dla młodego opiekuna

Niezbędne rzeczy dla młodego opiekuna
Zapewnienie swojemu dziecku rzeczywiście odpowiedniej opieki praktycznie nigdy nie jest proste, ale w przypadku niemowlaków coś takiego może nam sprawić szczególnie dużo problemów. Przecież musimy troszczyć się tutaj o całe mnóstwo rozmaitych kwestii które mogą być potrzebne takiemu maluchowi, i najzwyczajniej uważać, aby w żadnym momencie jego życia nie groziło mu żadne niebezpieczeństwo.
Fotografia dziecięca , ,

Dlaczego warto karmić noworodka piersią? Jak ułatwić sobie karmienie?

Dlaczego warto karmić noworodka piersią? Jak ułatwić sobie karmienie?
Od pewnego czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest również wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić naturalnie swoje maleństwo co niezmiernie cieszy lekarzy pediatrów i położne, bo korzyści z karmienia piersią noworodka są niezmierne!
Fotografia dziecięca , , , , ,

Akcesoria przydatne podczas karmienia niemowlaka
za pomocą butelki

Akcesoria przydatne podczas karmienia niemowlaka<br />za pomocą butelki
Nad naszą posiadłością leciał, a nawet chwilkę krążył bociek. Mój braciszek wpadłby zapewne w lekki popłoch, bowiem jak wszem i wobec wiadomo bociany przepowiadają dzieci. I trudno się dziwować, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż braciszek posiada już trójeczkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia maleństwa. Nie jest to zagadnienie prosta. Mamusia i tatuś mają sporo do przemyśleń w tej kwestii.
Fotografia dziecięca , , , ,