Moda – aktualne inspiracje

Współczesna moda niekiedy przypomina prawdziwą karuzelę. Niektóre propozycje utrzymują się ledwie jeden sezon, inne z kolei triumfują na wybiegach już któryś rok z rzędu. Dzisiejsi kreatorzy mody mogą zainspirować się dosłownie wszystkim, dlatego każdy pokaz mody jest zwykle dużym zaskoczeniem. Światowej sławy projektanci precyzyjnie, ale równocześnie z dużą fantazją mieszają wszystkie dostępne style, pokazując za każdym razem coś wyjątkowo nieoczekiwanego.

Continue reading

Zmiana ciuchów, czyli niesamowicie komfortowe rozwiązania na jesienne dni

Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami na czele zostanie zapakowana do szafy na kolejny rok. Jesień i zima to początek wkładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.

Continue reading

Orsay przodownikiem kobiecej konfekcji

Orsay to sieć sklepów z kobiecą odzieżą, które podbiły polski rynek już kilka lat temu. Firma oferuje ubrania szykowne, lecz tym samym komfortowe i co ważne w dostępnych dla wszystkich cenach. Ostatnio do 620 sklepów w całej Polsce, jakie posiada ta firma wkroczyła kolekcja zimowa. Wielką popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay jednakowo te standardowe oraz te bardziej oryginalne. Oczywiste jest, że każde z nich są ciepłe i dobre na zimowe chłody.

Continue reading

Stabilna pozycja firmy Porta

Patrząc na oferowane przez różnych producentów dzisiaj drzwi, klienci zgodnie stwierdzają fakt, że jest ich na rynku całkiem sporo i mają one znaczne wyższą jakość niż wcześniejsze. Znakomite, dopracowane stuprocentowo zestawy drzwi Porta Warszawa eksponuje w katalogach oraz swoich markowych punktach. Znakomici pracownicy mogą już w niedługim czasie zaoferować pomoc zainteresowanym klientom, dzięki temu staną się oni właścicielami rewelacyjnych drzwi, które z pewnością posłużą przez długi czas.

Continue reading