Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Jak wygląd sylwestrowego stroju jest zależna od rodzaju balu i charakteru pani

Jak wygląd sylwestrowego stroju jest zależna od rodzaju balu i charakteru pani
Z wypiekami na twarzy oglądamy filmy z poprzednich wieków, gdzie niewiasty w powłóczystych, strojnych sukniach śmigają z łatwością po mozaice sal balowych w rytm menueta przygrywanego przez nadworną orkiestrę. I łezka się w oku kręci na myśl, że obecnie takich zabaw już nie ma. Pewną namiastką tych niegdysiejszych spotkań towarzyskich są obecne bale sylwestrowe. Aby jednak poczuć się na nich jak prawdziwa dama z dawnych lat, elegancka kobieta jest zmuszona wpierw kupić fantastyczną kreację.
Modne stylizacje , , ,

Jak wyprawić szafę, by modnie się ubierać?

Każdy z nas lubi prawidłowo wyglądać. Jest to fakt z którym wybitnie trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem po wielokroć przez nas oglądany na ulicach naszych miast, gdzie niejednokrotnie jesteśmy świadkami prześcigania się również kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu wyjątkowo pociągających kreacji. Niemniej wprawdzie w tym miejscu koniecznie trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.
Modne stylizacje , , , , ,

Ciekawe bluzki i dodatki idealne na zabawę majówkową

Ciekawe bluzki i dodatki idealne na zabawę majówkową
Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowy. Jeśli ktoś tylko ma takową możność, stara się jakoś sobie ten czas planować. Albo to my do swego zadbanego ogrodu zapraszamy znajomych, albo to my zjawiamy się u ciotki też wujaszka.
Modne stylizacje , , , , , ,

Kilka słów o modzie

Kilka słów o modzie
Za pasem pogodniejsze dni, a wraz z nimi wietrzenie naszych szaf. Trzeba po długich zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić.
Modne stylizacje , , , , , ,

A może kolorowa kreacja na karnawał?

A może kolorowa kreacja na karnawał?
Dawniej karnawałowe spotkania oznaczały czas, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i wszystko można było wykonywać odmiennie niż robi się to na co dzień. Podobnie możesz podejść do imprezowanie również dziś. Także wtedy, kiedy poszukujesz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chodzisz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?
Modne stylizacje , , , , , , ,

Najpiękniejsze buty ślubne

Najpiękniejsze buty ślubne
W dzisiejszych czasach należy posiadać najmodniejszy strój, który pozwoli świetnie się poczuć, jak również wywrzeć wspaniałe wrażenie u wielu osób. Zdecydowanie najlepszym pomysłem będzie zakupienie uznanych i docenianych przez grono klientów ubrań i dodatków u światowych marek. W natłoku bajecznych ofert kupno dobrych ubrań nie jest nigdy sprawą prostą. Niesamowicie ważne jest, aby takie stroje były uszyte starannie i odznaczały istotną dbałością o nawet najmniejsze szczegóły oraz cechowały się wspaniałą galanterią i wyśmienitym smakiem. Wszystkie te cechy i oczekiwania znakomicie spełniają sklepy Asos, którego załoga bardzo dobrze wie, czym odznacza się moda na jesień.
Fotografia ślubna , , , ,

Dlaczego opłaca się postawić kreację wojskową?

Dlaczego opłaca się postawić kreację wojskową?
Wojskowe akcenty są obecne w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego warto wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm jak i siłę charakteru. Dołącz do swojej kreacji elementy militarne, a Twój strój szybko nabierze pewnej charyzmy. To idealny strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub uwydatnić mocny temperament. Militaria są kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z rygorem. Wręcz przeciwnie, idealnie wyróżni Cię w tłumie i zaznaczy Twoją niepowtarzalność.
Modne stylizacje , , , , , ,