Wybierz idealny lokal na wesele

Wesele, jakie następuje po ceremonii zaślubin jest w polskiej kulturze dosyć ważnym wydarzeniem. Jego zaplanowanie, przede wszystkim jeśli ma się większą rodzinę, to problematyczne wyzwanie, gdyż zdecydowana większość przyjęć jest przygotowywana na przynajmniej 100 osób.

Continue reading

5 porad jak wyprawić własne wymarzone wesele?

Zdecydowana większość przyszłych małżonków marzy o hucznym, wspaniałym przyjęciu weselnym, na którym bawić się będą do samego rana, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Lecz aby to marzenie się spełniło i żeby ten jeden jedyny dzień w życiu okazał się wspaniały, to trzeba sporo czasu spędzić na jego właściwym przygotowaniu. Przygotowania weselne zacząć należy od rezerwacji lokalu. Trzeba zabrać się za to sporo przed ślubem, bo wszystkie tanie i dobre lokale mają rezerwację nawet kilka lat do przodu.

Continue reading

Dbaj o wystrój własnej restauracji!

Co jest najbardziej istotne w chyba każdej restauracji? Pyszna kuchnia i solidna obsługa kelnerska. Jednakże to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś naprawdę istotnym jest to by prowadzona przez nas restauracja elegancko się prezentowała. Osobiście nie zwracam większej uwagi na takie detale – jednakowoż należę do mniejszości.

Continue reading