Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Przygotowania na przyjście maluszka

Przygotowania na przyjście maluszka
Na tę chwilę czekamy całe nasze życie. Przyjście na świat dziecka to uroczyste wydarzenie. Nareszcie, po długich dziewięciu miesiącach oczekiwań, nasz potomek przychodzi na świat. I jednocześnie, razem z jego pierwszym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze maleństwo. Czujemy niesamowitą radość, wymieszaną z paraliżującym strachem.
Fotografia dziecięca , , , , , , , ,

Oczekujesz dziecka – przygotuj się!

Oczekujesz dziecka – przygotuj się!
Osoby spodziewające się maluszka powinny właściwie się przygotować na jego przyjęcie. Muszą sobie dać radę z wieloma kwestiami, zarówno związanymi z przeorganizowaniem mieszkania jak i ze skompletowaniem wyprawki no i oczywiście trzeba pamiętać, żeby w tym natłoku nie uciekła radość z oczekiwania na dziecka. Aby się w tym wszystkim nie zagubić dobrze jest spisać listę i przez cały okres |ciąży spokojnie i systematycznie odkreślać z niej kolejne punkty.
Fotografia dziecięca , , , , ,

Jak przygotować się na przyjście na świat niemowlaka ?

Jak przygotować się na przyjście na świat niemowlaka ?
Posiadanie przez nas dziecka to bez wątpienia bardzo duży honor. W dużej części naszego społeczeństwa pragnienie założenia rodziny jest czymś normalnym, skutkiem tego tez po osiągnięciu pewnej niezależności finansowej realizujemy to marzenie.
Fotografia dziecięca , , , , , , ,

Jaki model łóżeczka do pokoju malucha wybrać

Jaki model łóżeczka do pokoju malucha wybrać
Noworodek śpi niezwykle dużo, a spanie ma kluczowe znaczenie dla jego rozwoju. Niektóre formy łóżeczek mogą służyć potomkowi nawet po wyrośnięciu z wieku noworodkowego. Standardowe łóżeczka szczebelkowe są przeważnie nabywane przez rodziców. W zależności od twórcy różnią się stylistyką, zabarwieniem i klasą drewna, a także rodzajem wykończenia.
Fotografia dziecięca , , ,