Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

5 porad jak wyprawić własne wymarzone wesele?

5 porad jak wyprawić własne wymarzone wesele?
Zdecydowana większość przyszłych małżonków marzy o hucznym, wspaniałym przyjęciu weselnym, na którym będą się bawić do samego świtu, otoczeni roześmianą, radosną rodziną. Ale aby marzenie to się spełniło i żeby ten wyczekiwany dzień w życiu okazał się wyjątkowy, to trzeba sporo czasu spędzić na jego właściwym zaplanowaniu. Weselne przygotowania zacząć należy od wynajęcia lokalu. Należy zabrać się za to odpowiednio wcześnie, bo wszystkie tanie i dobre miejsca weselne mogą mieć rezerwację nawet kilkanaście miesięcy do przodu.
Fotografia ślubna , , , , , ,

Zagraniczny ślub – Najnowsza moda na śluby za granicą

Zagraniczny ślub – Najnowsza moda na śluby za granicą
Ślub to jedno z najpiękniejszych zdarzeń w naszym życiu. Marzymy o tej ceremonii od najmłodszych lat. Poprzez późniejsze lata mamy w myślach scenariusz tego szczególnego dnia, a gdy ta uroczysta chwila już tuż tuż, pragniemy, aby wszystko było idealne. Organizacja zaślubin i wesela to ogromne przedsięwzięcie.
Fotografia ślubna , , , , , , , ,

Do kogo się zgłosić by mieć ciekawą pamiątkę z własnego wesela?

Do kogo się zgłosić by mieć ciekawą pamiątkę z własnego wesela?
Zdjęcia ślubne są jedną z najistotniejszych pamiątek, która pozwala na utrwalenie w pamięci cudownych chwil. Naturalnie, idealnie jeżeli są robione przez profesjonalnego fotografa, jaki będzie umiał je także odpowiednio obrobić. Na szczęście obecnie wybór fachowców w tej dziedzinie jest dosyć duży, a fotografia ślubna błyskawicznie się rozwija. Zdjęcia ślubne powinny być pomysłowe oraz niebanalne. Wiele ciekawych pomysłów można odnaleźć w sieci, fotograf też powinien wskazać, jakie rozwiązania mają faktycznie szansę się sprawdzić.
Fotografia ślubna , , , , , ,

Jak wybrać optymalną salę na wesele

Jak wybrać optymalną salę na wesele
Przyjęcie weselne dla większej części młodych par jest integralnym elementem związanym ze ślubem. W zależności od woli i możliwości organizuje się małe lub większe wesela, dla zróżnicowanej ilości gości. Przygotowywać należy się na długo przed samym ślubem, ponieważ kwestii do załatwienia jest niezwykle dużo. Jedną z zasadniczych kwestii, jakie trzeba rozstrzygnąć, jest wybór miejsca na wesele.
Fotografia ślubna , , , , ,