Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

5 porad jak wyprawić własne wymarzone wesele?

5 porad jak wyprawić własne wymarzone wesele?
Większość przyszłych małżonków marzy o hucznym, wspaniałym weselu, na którym bawić się będą do samego rana, otoczeni roześmianą, radosną rodziną. Jednak żeby to marzenie się spełniło i żeby ten jeden jedyny dzień w życiu rzeczywiście się okazał wyjątkowy, to trzeba sporo czasu spędzić na jego właściwym zaplanowaniu. Weselne przygotowania zacząć należy od rezerwacji sali. Należy zabrać się za to odpowiednio wcześnie, gdyż wszystkie dobre i tanie miejsca weselne mają rezerwację nawet kilkanaście miesięcy do przodu.
Fotografia ślubna , , , , , ,

Zagraniczny ślub – Najnowsza moda na śluby za granicą

Zagraniczny ślub – Najnowsza moda na śluby za granicą
Ślub to jedno z najpiękniejszych zdarzeń w naszym życiu. Marzymy o tej ceremonii od najmłodszych lat. Poprzez późniejsze lata mamy w myślach scenariusz tego szczególnego dnia, a gdy ta uroczysta chwila już tuż tuż, pragniemy, aby wszystko było idealne. Organizacja zaślubin i wesela to ogromne przedsięwzięcie.
Fotografia ślubna , , , , , , , ,

Do kogo się zgłosić by mieć ciekawą pamiątkę z własnego wesela?

Do kogo się zgłosić by mieć ciekawą pamiątkę z własnego wesela?
Zdjęcia ślubne są jedną z najistotniejszych pamiątek, która pozwala na utrwalenie w pamięci cudownych chwil. Naturalnie, idealnie jeżeli są robione przez profesjonalnego fotografa, jaki będzie umiał je także odpowiednio obrobić. Na szczęście obecnie wybór fachowców w tej dziedzinie jest dosyć duży, a fotografia ślubna błyskawicznie się rozwija. Zdjęcia ślubne powinny być pomysłowe oraz niebanalne. Wiele ciekawych pomysłów można odnaleźć w sieci, fotograf też powinien wskazać, jakie rozwiązania mają faktycznie szansę się sprawdzić.
Fotografia ślubna , , , , , ,

Jak wybrać optymalną salę na wesele

Jak wybrać optymalną salę na wesele
Przyjęcie weselne dla większej części młodych par jest integralnym elementem związanym ze ślubem. W zależności od woli i możliwości organizuje się małe lub większe wesela, dla zróżnicowanej ilości gości. Przygotowywać należy się na długo przed samym ślubem, ponieważ kwestii do załatwienia jest niezwykle dużo. Jedną z zasadniczych kwestii, jakie trzeba rozstrzygnąć, jest wybór miejsca na wesele.
Fotografia ślubna , , , , ,