Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Oczekujesz dziecka – przygotuj się!

Oczekujesz dziecka – przygotuj się!
Osoby oczekujące na narodziny dziecka muszą właściwie się przygotować na jego przyjście na świat. Będą musiały sobie dać radę z wieloma problemami, zarówno powiązanymi z reorganizacją mieszkania jak i ze skompletowaniem wyprawki no i oczywiście trzeba pamiętać, żeby w tym gąszczu spraw nie umknęła radość z oczekiwania na dziecka. By się w tym wszystkim nie pogubić należy spisać listę i przez cały okres |ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej kolejne punkty.
Fotografia dziecięca , , , , ,

Sprzątanie to świetny test na to czy jesteś konsekwentny

Sprzątanie to świetny test na to czy jesteś konsekwentny
Są takie zajęcia, które zmuszają nas większej determinacji i systematyczności. Można do tej grupy wpisać wiele codziennych czynności: porządki, wychowanie potomka, dieta, ćwiczenia i tak dalej. W każdej z tych aktywności liczy się powtarzalność a także utrzymanie swego rodzaju dyscypliny, która pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów. Weźmy sprzątanie. Załóżmy, iż robimy to, jak większość Polaków, w dzień wolny. Doprowadzamy do porządku wtedy nasze okna używając myjek do okien i opryskiwaczy, myjemyparkiet mopem, używamy wielu innych pojemników, w których jest chemiczna substancja, na różnego rodzaju brudy: toaletowe, kuchenne czy te w naszym pokoju.
Grafika reklamowa , , , ,

Jeden ruch i mieszkanie odmienione

Jeden ruch i mieszkanie odmienione
Przeważnie obywatelom wydaje się, iż potrzebujemy sporych funduszy kiedy pragnie się odmienić własne mieszkanie i spowodować, żeby prezentowało się ono zupełnie inaczej niż do tej pory. Prawda mimo wszystko jest taka, iż czasem wystarczy dobry pomysł i już małym nakładem sił i finansów mamy okazję odmienić wygląd naszego mieszkania i spowodować, że stanie się ono dużo bardziej miłe.
Projektowanie wnętrz , , , , , ,

Dzieci też pragną posiadać niesamowity pokój

Dzieci też pragną posiadać niesamowity pokój
Należy obejrzeć meble drewniane dla dzieci. Jeszcze zupełnie niedawno było tak, iż wykonawcy mebli koncentrowali się przede wszystkim na meblach do sypialni i salonów, omijając zazwyczaj, a tak naprawdę traktując po macoszemu meble dla dzieci.
Projektowanie wnętrz ,

Moment na przełom- pokój dla dziecka

Moment na przełom- pokój dla dziecka
Gdy nasze maleństwo pojawia się na świecie, zwykle śpi z nami. Dorośli czują się bardziej spokojni, wiedząc, że maluch jest tuż obok nich. I w ten sposób, przygotowywany od długiego czasu, pokój dla dzidziusia stoi nieużywany. Kolorowe mebelki zbierają kurz, a w kołysce urzędują zabawki. Ale ten stan rzeczy nie będzie trwał długo. Prędzej, czy później maluch wróci do swojego pokoju. A po jakimś czasie zdecydowanie zażąda zmiany wystroju.
Projektowanie wnętrz , , , , , ,

Sprawdzone patenty na urządzenie swojego M

Sprawdzone patenty na urządzenie swojego M
Wszyscy dobrze czujemy się w gustownie urządzonych wnętrzach. Dlatego staramy się ze wszystkich sił, by nasze M było nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne. Tylko w odpowiednio urządzonej przestrzeni można dobrze odpoczywać.
Projektowanie wnętrz , , , , , , , , , , , , , , ,

Urządzamy dom. Parę złotych wskazówek

Urządzamy dom. Parę złotych wskazówek
Najistotniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć własny zakątek z klimatem. Co to znaczy? Oczywiście, dla każdej osoby to coś innego, ale najważniejszy jest własny pomysł, własna twórcza inwencja, to tak naprawdę klucz do własnego, oryginalnego stylu.
Projektowanie wnętrz , , , , , , ,

Jak najlepiej zorganizować pokój dziecięcy

Jak najlepiej zorganizować pokój dziecięcy
Zjawienie się w domu dziecka jest zawsze neizwykle ważnym i przełomowym wydarzeniem. Związane jest to także z duża liczbą nowych potrzeb, jakie w tym momencie powstają. A potrzeby te natomiast wiążą się z wieloma wydatkami, które ponoszone są przez rodziców. Wiele osób zaczyna urządzanie pokoju dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Bardzo duże znaczenie ma w tym miejscu płeć dziecka, o ile zna się ją wcześniej.
Projektowanie wnętrz , ,

Jeżeli planujemy pokój dla najmłodszych…

Jeżeli planujemy pokój dla najmłodszych…
Dawniej, gdy wybór w meblach był naprawdę nieduży, to dziecięce pomieszczenia właściwie niczym nie różniły się od tych dla starszych, a co się z tym łączy, czasami trudno było określić, który pokój jest który.
Projektowanie wnętrz , , , , ,

Meble dziecięce – co brać pod uwagę?

Meble dziecięce – co brać pod uwagę?
Dzieciństwo to bardzo ważny czas w życiu każdego z nas. Na tym etapie najbardziej rozwija się się nasza wyobraźnia i osobowość. Świat uczuć dziecka kształtuje się od dnia jego urodzin, stąd też bardzo znaczące jest, abyśmy zapewnili mu jak najwłaściwsze warunki rozwoju. Bardzo istotne jest, aby dziecko miało w domu własny pokój do zabawy. Naturalnie to zależy od naszej sytuacji mieszkaniowej. Nie zawsze mamy do dyspozycji na osobny pokój dla malucha. Wówczas warto stworzyć mu specjalne miejsce, gdzie umieścimy podstawowe meble, takie jak stół, krzesełko i regalik na zabawki.
Projektowanie wnętrz , , , , , , , ,

W jaki sposób wybrać tapetę ze zdjęciem do pokoju córki, aby się mu podobała?

W jaki sposób wybrać tapetę ze zdjęciem do pokoju córki, aby się mu podobała?
Dzieci spędzają w swoim pokoju dużą część dnia – to tam śpią, bawią się, odrabiają lekcje. Dlatego tak istotne jest, aby zatroszczyć się o odpowiednie otoczenie dla swojej pociechy i urządzić jej pokój, jakiego pragnie. Nieodzownym elementem wpływającym na wygląd całego pomieszczenia są ściany. Poza pomalowaniem ich na odpowiedni kolor, warto też kupić fototapetę, która rewelacyjnie przystroi pokój i będzie ciekawym dodatkiem. Jak wybrać tapetę dla dziecka?
Projektowanie wnętrz , , , , , ,