Urządzamy dom. Parę złotych wskazówek

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to posiadać własny zakątek z charakterem. Co to oznacza? Wiadomo, dla każdego to coś odmiennego, lecz liczy się własny pomysł, własna kreatywna inwencja, to jest klucz do własnego, autorskiego stylu.

Continue reading

Czemu należy zwracać uwagę na uchwyty?

Wybierając meble bądź drzwi do danego pomieszczenia dużo osób zwraca uwagę wyłącznie na ich ogólną estetykę. Szczegóły, takie jak uchwyty czy gałki są całkowicie pomijane, co jest w istocie bardzo dużym błędem. Czemu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że właśnie takie szczegóły są najlepszą wizytówką każdego pomieszczenia i świadczą o osobie, która je dekorowała. Dodatkowo, to właśnie one dość szybko się niszczą, gdy ich jakość pozostawia wiele do życzenia i wtedy meble tracą na atrakcyjności.

Continue reading

Urządzenie łazienki to czasami dość trudna sprawa

Urządzenie łazienki to zwykle dość ciężka sprawa. O ile doskonale wiemy, jakie dodatki wybrać do sypialni, o tyle łazienka zazwyczaj sprawia ogromny kłopot. Kiedy nie wiesz, jak urządzić swoją łazienkę, powinieneś zapytać specjalisty. Teraz wiele sklepów z meblami łazienkowymi zatrudnia takie właśnie osoby, które zawsze są w stanie udzielić Ci podstawowych wskazówek.

Continue reading