W okresie karmienia piersią koniecznie trzeba zadbać o stan piersi

Karmienie piersią, to zdecydowanie czynność obowiązkowa dla każdej matki i również sporo kobiet chce swoje dzieci karmić piersią na początku ich życia, aby otrzymywały odpowiedni pokarm dla swojego rozwoju. Z perspektywy kobiety wiąże się to z solidnym dbaniem o piersi i także o odpowiednie odżywanie się, bo posiada to bardzo duże znaczenie w produkowaniu pokarmu dla niemowlęcia.

Continue reading

Oferta poradni genetycznej

Ciąża i narodziny potomka to bardzo istotny i specyficzny czas w życiu wszystkich kobiet. Wielkie znaczenie tego okresu wiąże się w pierwszej kolejności z pojawianiem się nowego życia, nowego człowieka, którego później trzeba wychować. Zasadniczo bardzo duża liczba kobiet stawia sobie za życiowy cel urodzenie dziecka, jednak nie w każdym przypadku sprawy idą po ich myśli.

Continue reading

Przygotowania na przyjście maluszka

Na tę chwilę oczekujemy całe nasze życie. Narodziny dzidziusia to doniosłe zdarzenie. W końcu, po długich dziewięciu miesiącach oczekiwań, nasz potomek przychodzi na świat. I jednocześnie, wraz z jego pierwszym płaczem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze maleństwo. Czujemy niesamowitą euforię, pomieszaną z paraliżującym strachem.

Continue reading