Pacala Szczecin

Postaw na kreatywność

Jak wybrać zachwycające rośliny na ozdoby ślubne?

Panna Młoda marzy nie tylko o tej jedynej, upragnionej sukni ślubnej, która zauroczy zaproszonych gości, a przede wszystkim – jej przyszłego męża, ale także o urokliwym bukiecie ślubnym.
Fotografia ślubna , , ,

Gdzie najchętniej pobierają się Polacy?

Gdzie najchętniej pobierają się Polacy?
Mamy w naszym życiu kilka szczególnie doniosłych okazji, które następnie z rozrzewnieniem wspominamy. Do takich chwil bez wątpienia można zaliczyć ślub. To najcudowniejszy dzień w życiu dwojga kochających się ludzi. Wszyscy chcemy, by był on doskonały. Zwykle spotykamy się z najbliższymi i przyjaciółmi, aby świętować to wyjątkowe wydarzenie.
Fotografia ślubna , , , , ,

Jak zamówić ciekawe fotografie weselne

Jak zamówić ciekawe fotografie weselne
Na moment własnego ślubu dużo osób niecierpliwie czeka. Jest to naprawdę znacząca chwila, kiedy w towarzystwie bliskiej rodziny i przyjaciół dwie osoby składają sobie przysięgę na wieczną miłość oraz wierność. Świetną pamiątką są odpowiednio wykonane fotografie, jakie będzie można przeglądać później z sentymentem. Kategoryczna większość młodych par decyduje się na zatrudnienie zawodowego fotografa, jaki zrobi zdjęcia podczas ceremonii zaślubin, wesela a później również sesję ślubną, jaka dziś dość często jest planowana na inny dzień, by zapewnić całkowitą swobodę. W przeszłości fotografia ślubna skupiała się głównie na zdjęciach wykonywanych w studiu fotograficznym, od razu przed ślubem.
Fotografia ślubna , , , ,

Ślub za granicą – jak go udokumentować?

Ślub za granicą – jak go udokumentować?
Tradycje, które są główną przyczyną, iż bierzemy ślub we własnym ojczystym kraju są w teraźniejszych czasach trochę pomijane.
Fotografia ślubna , , , , , , , , ,

Wybierz idealny lokal na wesele

Wybierz idealny lokal na  wesele
Wesele, jakie następuje po ceremonii zaślubin jest w polskiej kulturze bardzo znaczącym wydarzeniem. Jego organizacja, w szczególności jeśli ma się dużą rodzinę, to ogromne wyzwanie, ponieważ kategoryczna większość przyjęć jest przygotowywana na minimum 100 osób.
Fotografia ślubna , , , , , , , ,

Nietypowe auto na własny ślub i wesele to podstawa!

Nietypowe auto na własny ślub i wesele to podstawa!
Przygotowując się do swojego ślubu, a więc chyba najpiękniejszego dnia naszego życia, powinniśmy zadbać o dosłownie każdy szczegół. Choć w przypadku samochodu na ślub i zabawę weselną nigdy nie należy pisać o szczególe! Zwłaszcza pan młody bardzo się może obruszyć, gdy rodzice i przyszła żona rzekną, że w sumie są istotniejsze wydatki, niż samochód.
Fotografia ślubna , , , , , , ,

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?
Ślub jest nadzwyczaj istotnym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Dlatego poprzedzają go dokładne przygotowania, w skład których zalicza się m.in. zorganizowanie samochodu wiozącego narzeczonych do kościoła. Jakie auto będzie idealne? Które czynniki brać pod uwagę, aby nie popełnić błędu i być usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji?
Fotografia ślubna , , , , , , , , ,

W jaki sposób zrobić ciekawą sesję ślubną?

W jaki sposób zrobić ciekawą sesję ślubną?
Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu ludzi, którzy chcą węzłem małżeńskim potwierdzić swoją miłość. To wydarzenie, które warto uchwycić na zdjęciach, by jak najdłużej pozostało w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Niemal każda para młoda chciałaby posiadać zdjęcia zarówno z uroczystości zaślubin, jak również ciekawie wykonanej sesji plenerowej. W trakcie takiej sesji młoda para najczęściej występuje w odświętnych ubraniach ślubnych, najczęściej pośród pięknych i zachwycających pejzaży.
Fotografia ślubna, Tworzenie stron www , , , ,

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?

Po czym poznać dobrą kapelę na wesele?
Nadchodzi nareszcie TEN dzień, wymarzony, wytęskniony, zaplanowany w każdym szczególiku, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień w naszym życiu – dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tegoż wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej „zaklepujemy” salę, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszelkie terminy i szczegóły, zapraszamy bliskich i innych weselników. Budzimy się tego dnia podnieceni, oddajemy się w wprawne ręce fryzjera i kosmetyczki , udajemy do kościoła tonącego w kwiatach, w którym zaprzyjaźniony ksiądz odprawia klasyczną ceremonię.
Fotografia ślubna , , , , , , , , , , , , , ,

Jak zaplanować romantyczną uroczystość ślubną?

Jak zaplanować romantyczną uroczystość ślubną?
Ślub to jedno najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jedni oczekują tej chwili z wytęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, natomiast jeszcze inni chcieliby już mieć to za sobą, by nareszcie zrelaksować się i cieszyć się wspólnym życiem.
Fotografia ślubna , , , ,

Oprawa muzyczna podczas ślubu

Oprawa muzyczna podczas ślubu
Niezapomniana chwila, którą jest ślub, to kluczowy moment, do jakiego potrzeba się wcześniej niezwykle dobrze przygotować i dopiąć na ostatni guzik wszystkie problematyczne kwestie. Tychże jest dziś, niestety, całkiem sporo. Trzeba tu bowiem ściśle postarać się o menu i wygodę wszelkich zaproszonych gości, co w wypadku znacznych imprez ślubnych może bywać nieco problematyczne. Świetnie należycie zatroszczyć się przy tym nie wyłącznie o wystrój a, także komfort, ale również o opcjonalną muzykę w okresie weselu. Pomoc ją gwarantować może choćby niezwykły Dj Wrocław, przydatny na każdym ślubie na Dolnym Śląsku jak także na innych eventach.
Fotografia ślubna , ,

Ładne , jak również wystawne wesele to pragnienie mnóstwa państwa młodych

Ładne , jak również wystawne wesele to pragnienie mnóstwa państwa młodych
Ładne , a także wystawne wesele to marzenie mnóstwa młodych par. Każdy ma pozostałe marzenia związane z charakterem tego istotnego święta – dla wielu nie może brakować najbliższych członków rodziny, miłego i gromadnego towarzystwa , jak również wspaniałych przyjaciół. Z tego powodu podczas wesela wyjątkowo ważna jest sprawna organizacja, znaczna ilość przestrzeni oraz smaczne menu, w którym uwzględnione są także potrzeby wegetarian oraz ludzi na diecie bezglutenowej. Wesela w Polsce o rozmaitym charakterze prowadzi znakomite centrum kongresowe, które na potrzeby młodych par udostępnia obszerne sale, perfekcyjne do pomieszczenia wszelkich gości, bufetu oraz parkietu. Zdecydowanie każdy odnajdzie w ofercie coś najkorzystniejszego dla siebie – możliwości, jakie oferują w dwudziestym pierwszym wieku doskonale zaopatrzone sale konferencyjne, jest wysoce wiele.
Fotografia ślubna , , ,

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna
W trakcie organizowania ślubu warto zatroszczyć się by doskonale dobrać nie tylko menu i liczbę gości, ale i profesjonalnego fotografa. Ludzie od wielu pragnęli utrwalić wspomnienia najpiękniejszych chwil chociażby na niedużych odbitkach – w obecnych czasach jest technicznych możliwości o wiele więcej. Zawsze jednak piękny album fotograficzny z gotowymi fotografiami ze ślubu to świetna pamiątka. Jednak trzeba pamiętać, że nawet Photoshop nie zastąpi odpowiedniego, znającego się na swym fachu fotografa. Perfekcyjnym przedsięwzięciem może okazać się znalezienie lokalnego fotografa w internecie – znalezienie takiego profesjonalisty, jak fotograf ślubny w Koszalinie (duży wybór na www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/koszalin,290), jest w dobie nowoczesnych technologii bardzo proste. Na internetowych stronach da się napotkać wiele interesujących ofert fotografów.
Fotografia ślubna , , , , , , , ,

Ślub kościelny we Włoszech

Ślub kościelny we Włoszech
Jeśli marzy Ci się niezapomniane wesele, być może powinnaś pomyśleć o wzięciu mniej tradycyjnego ślubu. Dzisiaj polskie prawo daje tak sporo rozwiązań, że niewątpliwie każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Być może fajnym pomysłem będzie dla przykładu ślub za granicą.
Fotografia ślubna , , , ,

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto coś dla Ciebie!

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto coś dla Ciebie!
Każda z twoich koleżanek jest już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne wesela, były tradycyjne zabawy, była muzyka na żywo, przybyła rodzina z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi na myśl, to słowa: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo tak naprawdę chcesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak wszyscy.
Fotografia ślubna , , , , , , , ,

Ślub jest bezwzględnie jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdej osoby

Ślub jest bezwzględnie jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdej osoby
Ślub to moment, w jakim wybiera się dla siebie osobę na całe życie, tym samym dobrze jest postarać się o to, aby go odpowiednio zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć bywa zawodna i po latach z reguły ma się już problemy z przywołaniem niektórych chwil.
Fotografia ślubna , , , , ,

Aby Ten Dzień okazał się być idealny

Aby Ten Dzień okazał się być idealny
Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny rozmów oraz nadzieja, iż uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników. Z racji, że owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, powinniśmy przemyśleć każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wybrania jak najdoskonalszej sali weselnej i wyśmienitego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Fotografia ślubna , , , ,

Jak zarezerwować salę weselną i nie zapłacić fortuny

Jak zarezerwować salę weselną i nie zapłacić fortuny
Ślub i wesele to na pewno jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Sporo młodych par dba mocno o to, aby ten wyjątkowy dzień ich ślubu był zaplanowany jak najlepiej i jak najbardziej szczegółowo. Teraz tak bardzo oblegane są między innymi sale weselne, że przygotowanie naprawdę świetnego wesela w upatrzonym miejscu nie jest wcale takie nietrudne.
Fotografia ślubna , , , ,

Organizacja uroczystości zaślubin

Organizacja uroczystości zaślubin
Śluby w polskiej tradycji mają bardzo ogromne znaczenie przede wszystkim ze względu na fakt, że właśnie tym sposobem na zawsze łączą się dwie osoby, zakładana jest kolejna komórka społeczna. Na ślub zaprasza się całą rodzinę oraz najważniejszych przyjaciół, żeby razem z nimi świętować ten ważny moment.
Fotografia ślubna , , ,

Moda – aktualne inspiracje

Moda – aktualne inspiracje
Współczesna moda niekiedy przypomina prawdziwą karuzelę. Niektóre pomysły żyją ledwie jeden sezon, a tymczasem inne triumfują na wybiegach już któryś rok z rzędu. Współcześni kreatorzy mody mogą zainspirować się dosłownie wszystkim, stąd też każdy pokaz mody bywa zazwyczaj sporym zaskoczeniem. Wielcy projektanci precyzyjnie, ale jednocześnie z wielką fantazją łączą wszystkie znane nam style, pokazując za każdym razem coś wyjątkowo niezwykłego.
Modne stylizacje , , , ,